1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTAV-Poważny problem...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez grzecho2815, Wrzesień 22, 2013.

1. grzecho2815

grzecho2815 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.
    Wim że parę razy już o tym pisałem w komentarzach i nie tylko ale mam poważny problem i nie tylko jak bo widziałem że pare użytkowników tego forum też go ma...Otóż gdy przechodzę 1misje podczas grania wyjechałem Franklinem samochodem,jade ulica i nagle ciemny obraz i wyrzuciło mnie do odpalenia gry,i wyskoczył taki komunikat
    "Gra została uruchomiona ponownie z powodu problemów z urządzeniem zapisu,na którym zainstalowano grę."
    "Jeśli problemy występują ponownie ,proszę wymienić to urządzenie i ponownie zainstalować gre"
    Dodam że DvD1 mam na pendrive wszystkie 4 party a DvD2 grałem na płytę Verbatim nagrywarką Ihas124B...Pendriv ma 16gb i dodam jeszcze że wcześniej instalowałem na niego takie gry jak..Fifa13..Czy też Saints Row IV i nie było żadnego problemu z zapisem gry...Proszę o pomoc ;)

A tak na marginesie...Zapraszam do swojej grupy fanów Dragon Ball'a ;) http://xboxforum.pl/groups/fani-dragon-ball-175/

2. Lotnik421 Xbox One

3. ArabGirl

ArabGirl Dziewczyna Dziewczyna Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rabka
    Rozwala mnie to " GTA V- POWAZNY PROBLEM" . Rozumem ,ze jezeli bylby to oryginal to moglbys tak napisac...
    Dlatego macie z tym problemy bo nawet dobrze sie zabezpieczyli (co trzeci ma problem z GTA na piracie) .

Problem lezy pewnie po stronie pendriva.On musi miec conajmniej 15 mb odczytu.A Twoj raczej go nie ma.

4. grzecho2815

grzecho2815 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A jak sie sprawdza ile mój pendriv ma mb...jeśli ma 15 to czemu się restartuje gra?

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków, następnym razem będą pkt.

Wczytywanie...

Poleć forum