gtav problem z instalacja

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Witam Mialem juz kiedys gta v od znajomego i bylo wszystko ok..
Pozyczylem ponownie i chce zainstalowac i przy 36-38% wyskakuje komunikat instalacja zatrzymana nie wiem o co chodzi plyta bez najmniejszej ryski a instalacja nie hcce isc dalej , slychac ze plyta zatrzymuje sie w napoedzie..Czytalem cos o problemach na stronie supportu to pisali ale to w 360 zeby wyczyscic podreczna pamiec cache, z tym ze nie wiem czy w one tez taka pamiec sie czysci ew co moze byc powodem bo zawsze mi sie zatrzymuje na tylu procentach... 3 x probowalem juz
 

Gumis_sx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Miałem tak samo też przy 36% bodajże. Kupiłem używaną bez najmniejszej ryski. Gość wymienił mi płytę bo miał dwie i gra zainstalowała się bez problemu

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Ps. Ta sama płyta którą mu oddałem u niego zainstalowała się bez problemów.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
niestety nie mam od kogo sprawdzic, moze ktos mial tez taki problem i go naprawil? Na suppor od R napisali ale dla 360 zeby ta pamiec wyczyscic..
 

Gumis_sx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
niestety nie mam od kogo sprawdzic, moze ktos mial tez taki problem i go naprawil? Na suppor od R napisali ale dla 360 zeby ta pamiec wyczyscic..
Po prostu zmierzam do tego że sam próbowałem masy sposobów łącznie z resetem konsoli do ustawień fabrycznych i nic nie pomogło prócz wymiany płyty na drugą.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Spróbuj tego. Przy instalacji jak zapyta czy aktualizować teraz, wybierz "nie" i zobacz czy się zainstaluje.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
instalowalem 3x, robilem tak ze dalem aktualizuj pozniej mimo to na tych 36% blad byl, z tego co pamietam pialo cos ala uszkodzony dysk lub płytka jakis blad 0x700b czy jakos tak.. ale tka jak mowie plytka bez ryski dysk sprawny wiec dziwne.... a z ta pamiecia cache ktos sie orientuje jak w XO bo w supporcie \r tak pislai ale tyczylo sie to 360
https://support.rockstargames.com/hc/pl/articles/200195537-Zawieszanie-się-procesu-instalacji-GTA-V
 

Gumis_sx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tu masz mój temat, choć niewiele to wnosi...
Z tym że jednak nie 36%, a 33%.
http://xboxforum.pl/threads/gta-v-instalacja-zostala-zatrzymana.157672/#post-1303918
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
widze wlasnie niestety nie mam skad wziasc drugiej pytki a laser ok bo inne gry smigaja... jeszcze moze jakas ta pamiec cace wyczyscic ale nie widze tego w XO.....
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Panowie chyba sie poddaje probowalem odpinac neta itd i nic 36% instalacja zatrzymana błąd 87x000064 i dalej nie idzie, testowalem inne gry normalnie sie instaluja wiec z napedem i laserem wszystko ok, mialem ta plyte jakies 3 miesiace temu i normalnie sie zaintalowala i gralem teraz pozyczylem zebby znowu ograc i takie klocki, chyba 1 gra z ktora mam problem na XO

jeszcze dodam że jak wyskakuje zatrzymano instalacje to mam 38% i 16,13 GB i jak daje zainstaluj ponownie plyta znowu slychac sie kreci przeskoczy na 16,14 GB po czym po chwili spowrotem na 16,13 GB i komunikat zatrzymano instalacje i tak ciagle...
 
Ostatnia edycja:

Madlax

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam to samo z nowym batmanem, gra nowe ze sklepu. caly czas stoi na 34%. zadne metody nie pomagaja. Gos w sklepie sprawdzil i sie instaluje normalnie i nie chce wymienic. Nie mam problemu z innymi grami.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Masownik20
@Madlax
Polecam zrobić dwa zabiegi. Jeden to odpalić konsolę i przytrzymać przycisk power na konsoli przez 10sek, aż konsola się wyłączy po czym uruchomić ją ponownie i spróbować czy dalej nie idzie zainstalować (to jest czyszczenie cache konsoli). Jeśli dalej nic to robisz tak, wyłączasz konsolę, odpinasz z niej kable na 3-5min i potem podłącz to ponownie. Odpal konsolę i zobacz czy przypadkiem nie da się zainstalować ponownie ;) Mi ten drugi zabieg uratował napęd, bo z dziwnych przyczyn przestał działać. Odłączyłam kable na kilka minut, podłączyłam ponownie i wszystko działało prawidłowo :D

Nie wiem jeszcze gdzie instalujecie tą grę, ale może pokombinujcie, że ma się instalować na dysku wewnętrznym konsoli zamiast np. na zewnętrznym jeśli macie dwa dyski. W ustawieniach gdzieś się to zmieniało gdzie ma domyślnie instalować.
 

Madlax

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Niestety nie działa, tak też próbowałem.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
też sprobowałem i nic, to ejdyna gra z ktora mam problem i mi sie zainstalować nie chce dziwna sprawa....
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No i nie zainstalujesz, laser słaby w konsoli i ma problem z płytą. Tak wiem inne gry się instaluja bla bla bla

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
czyli mam rozumieć że laser w konsoli w najblizszych miesiacach padnie? Czy co? Takie to oznaki?
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
czyli mam rozumieć że laser w konsoli w najblizszych miesiacach padnie? Czy co? Takie to oznaki?
Już padł, lub masz uszkodzoną płytę gry, ja bym spróbował na innej.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Jak już padł skoro instalowalem po tym jeszcze mafie, i kilka innych gier:)
 

Gumis_sx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Może inaczej. W jakimś stopniu obniżył efektywność swojej pracy

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak już padł skoro instalowalem po tym jeszcze mafie, i kilka innych gier:)
Jest uszkodzony i nie posiada takiej sprawności jak kiedyś, lub jest uszkodzona płyta, a znajomego laser jest troszkę lepszy i jeszcze ja czyta.
 

Madlax

Użytkownik
Użytkownik
W moim przypadku konsola ma miesiac. Owszem dalem ja na reklamacje wraz z gra. Jak mi oddawali powiedzieli, że gra działa jak i konsola. Dlatego napisałem tutaj.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Pisałem na czacie z suportem MS.

Aby rozwiązać problem z przerwaną instalacją należy:

1. check it, please go to Settings > All Settings > Network > Test Network Connection and Multiplayer Connection

2. Everything's great aside from the latency because it should be not more than 100ms.

3. Cancel game installation

5. Next, go to Settings > All Settings > Power & Start up > Restart now.

6. Go to Settings > All Settings > Disc and Blu Ray > Blu Ray > Persistent Clear mac > Clear Persistent Storage. Please clear it 3 times.

7. While the console is on, press and hold the console's Xbox button for 5-10 seconds to turn it off.
Disconnect all cables and accessories connected to the Xbox and unplug it from the wall outlet.
Wait for two minutes, then plug all cables firmly back into place and the power cable back into the back of the console, and monitor the power brick, wait for it to cycle from a white light to an orange light, and then turn the power on.

8. Download game demo from Xbox Store.

9. install the game again.

10. włóż płytę i graj.
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom