1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GTS 250 i optymalny procesor

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez Macireks, Kwiecień 27, 2012.

1. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Szukam procesora który w większości wykorzystał by potencjał GeForce-a GTS 250. Najlepiej by było gdyby udało się takiego znaleźć miedzy core2quad albo core2duo bo moja płytka ma socket LGA775 i żadne procki z i3,i5,i7 jak wiadomo nie pasują. Na razie mam DualCora E2200 i wiem że karta się przy nim marnuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xaarkes2

Xaarkes2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mielec
    Ta karta nie jest najwyższych lotów. Możesz zapolować na Q6600, ale to jest dosyć spory wydatek, jeśli kupisz ten procek, to znowu karta będzie za słaba, itp... Myślę że Jakiś core2duo będzie odpowiedni do tej karty. Ja posiadam GTX 460, ale niestety ta karta marnuje się przy e5200 ;/

4. NeVeR95

NeVeR95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Puławy
    polecam E6850 sam taki posiadam i jest bardzo wydajny. Teraz kupisz go za grosze
    Core 2 Duo E6850 3.0 GHz/4M/1333 @KRAKÓW@ (2346442964) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wczytywanie...

Poleć forum