1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gubi stany gry !!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez sweeterek, Luty 8, 2012.

1. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Panowie mam problem który jest dość nurtujący a mianowicie konsola gubi mi stany gry,np grałem dość długo w PES-a i miałem tam jakiś save z legendy,kiedyś zaprosiłem kolegów aby pograć,włączam a tam prosi mnie abym wybrał nazwe na zapisywanie.... Tak jest do tej pory,PES nie zapisuje mi stanu gry,teraz przedchwilą miałem tak z UFC,grałem normalnie,zapisywało się automatycznie,wyłączyłem gre,włączam przedchwilą a tu abym stworzył nowy profil... O co tu chodzi ? Nie loguje mi profilu,czy coś z dyskiem ?

Wczytywanie...

Poleć forum