1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gubienie save, błędy odczytów save

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez erasmous, Lipiec 1, 2014.

1. erasmous

erasmous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Mam xbox'a 360 z lt +3.0 i wersją dasha to 2.0.16756.0. Grałem ostatnio w Mafię II i w Drivera. W mafii jakoś w ostatnich już misjach gra ni z tego ni z owego wywaliła, że płyta jest nieprawidłowa ( cały czas działała bez żadnych zastrzeżeń), wyłączyła się i w ustawieniach pisało, że save jest uszkodzony. Gra ani nie chce się włączyć do nowa, ani w jakiejkolwiek innej misji. W driverze miałem już ostatnią misję. Gdy do niej doszedłem musiałem wyłączyć konsolę. Po ponownym włączeniu gra wcale nie widzi save'a. Save jest na pendrive ale gra wcale go nie wychwytuje. Zarówno nie widzi go na pendrive na którym był zawsze, ani na innym na który go przekopiowałem. Gry wypalane są metodą truncate nagrywarką TSSTcorp SH-S223C. Inne gry typu GTA V, Assasins Black Flag czy Forza działają norlanie.

Wczytywanie...

Poleć forum