1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guilty Gear X2 (XBOX) a Xtreme 1.5

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Ping Wu, Sierpień 3, 2009.

1. Ping Wu

Ping Wu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Tydzień naczekałem się za grą (poczta polska) a kiedy w końcu wpadła w moje łapki rozczarowałem się niezmiernie. Po włożeniu gry do napędu konsoli pojawia się znany wielu użytkownikom klocka komunikat o niezgodności gry i prośbie odwiedzenia strony xbox.com/games plus X:5829.0 B:1884.0 (co kolwiek by to znaczyło).
    Konsolka przerobiona softem Xtreme w wersji 1.5 i czy to właśnie on powoduje gryzienie się konsoli z grą? Aktualizacja emulatora nic nie dała komunikat pozostaje taki sam. Chyba że wyszła nowa aktualizacja emulatora od Microsoftu która kłóci się z X1.5. Sprawa tym dziwniejsza ponieważ BLACK odpaliłem bez problemu. Oczywiście przed zakupem gry sprawdziłem kompatybilność z nową konsolą i według tego co piszą na stronie gra powinna odpalić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
  4. Ping Wu

Ping Wu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    :/

I wszystko jasne, szkoda tylko że nie zamieścili takiej dokładnej rozpiski na stronie microsoftu. Swoją drogą czemu tylko kilka gier nie posiada zgodności z naszym europejskim standardem? Mnóstwu badziewia jest zgodne z standardem Pal ale tą grę akurat musieli pominąć...:mad: eh...

Wczytywanie...

Poleć forum