1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero 2 Archievement Problem

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez badboy8, Wrzesień 26, 2009.

1. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hej !
    Mam problem z paroma Archievementami w 2 ale zauważyłem że niektóre pojawią się też w innych częściach to może mi pomożecie

1.Get 300,000 points in a song
    Na jakiej piosence udało wam się to wykręcić ? gram na hardzie i jakoś za nic nie chce mi wpaść ;/

2.Get a 500 note streak
    Rozumiem że 500 poprawnie zagranich nut podrząd. Przeszłem gre na Easy 5 Stars , Medium (2 piosenki brakujące do 5 Stars) i nie wpadło. Rozumiem ze na Hardzie wleci,na jakiej piosence udało sie wam /jest możliwe wykonanie tego archievementsa ? bo 358 to na ogół jakoś max był na słabszych poziomach.

3.Complete all tutorials
    Mam zablokowane tutoriale a same Practice.Jak je odblokować ? robiłem piosenke przykład . Easy - 92 % poprawności (oczywiście jak zaczynałem przygode z GH) na Guitar i Leadsie i nie odblokowało tutorialków. Jak je odblokować ? mam zaliczyć na 100 % jakąś piosenke ?

4.Beat a song with lefty flip on
    Tego nie kumam co w nim mam zrobić ;/

5.Piosenki Madhouse oraz Inclupited czy jak sie zwie ta ostatnia przed Hangare. Nie umiem wykonać na 5 stars jakieś porady?

2. Lotnik421 Xbox One

3. methos23

methos23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    odpowiedź na pytanie 1,2,5
    Ćwicz i jeszcze raz ćwicz bo jak masz piosenke na medium na 4 stars to słabo .
    Będziesz grał dużo i wytrwale to same wpadną :D

Na 3 niestety Ci nie odpowiem.

4. Zagraj piosenke na lefty flip.

4. badboy8

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a jak mój drogi zagrać piosenke na lefty flip ? sprecyzuj mi jak to zrobić ;>

5. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Włączasz w opcjach lefty flip. To jest takie ułatwienie dla leworęcznych wszystko masz odwrotnie.

6. badboy8

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    oki to spróbuje zrobićteraz sie głowić z resztą ;/

7. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    Tutorial tylko działa jak masz gitarę
    Na padzie niestety nie...
    A 300 i 500 song zrobisz na medium na końcowych utworach - oczywiście musi być 5 stars :)

8. badboy8

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mathouse i inclupited ( nie umiem tego napisać ;f) zrobiłem na 4 gwiazdy to i to i mam po 130 w piosence więc wątpie że 300 tam wyciągne ;]
    ale myśle że na expercie jakoś dam rade zrobić ; D

Fanatical Completionist Award - To te gitary które sie odblokowuje za przejście poziomu ? bo mam all kupione , tanten zrobiony ale nie odblokowałem wszystkich specjalnych.

A powiedzcie mi jeszcze gdzie wyciąne te 500 note streaka ?
    Cooperativee rozumiem że to tryb że na 2 pady/gitary sie gra ?
    Macie jakieś sposoby na nuty dane koło siebie bez przerwy ?

Z góry mówie że gram w GH 2 ;)

Wczytywanie...

Poleć forum