1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

guitar hero 3 + empik + problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez czelentano, Wrzesień 16, 2008.

1. czelentano

czelentano Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    więc zacznę od początku. wczoraj kupilem w empiku guitar hero 3 [369.90] wlazylem gre do konsoli [pudelko bylo zafoliowane]. na poczatku gra sie przycinala - odczytywalo z przycieciami logo Activision. kilkakrotnie uruchamialem konsole na nowo. ostatniego raz wyskoczyla mi informacja ze plyta jest bruda/porysowana [bialy ekran z roznymi jezykami]. konsola gitare wykrywa. postanowilem zareklamowac sama gre w empiku. Mam dowod zakupu - paragon fiskalny. Obsluga empiku, ktortko mowiac splawila mnie mowiac ze to nie ich wina tylko MS. Plytka posiada smugi na brzegach plytki oraz drobne zarysowania. Jak wiadomo w Polsce gry na konsole sa dosc drogie. Nie stac mnie na kupno nowej gry za ponad 250PLN, a kupowac nielegalne kopie gier nie chce. Panowie z Empiku powiedzieli mi, ze albo mam zadzwonic do MS zeby mi plytke z konsola wymienili albo do Activision. Problem z tym drugim, poniewaz firma ta nie ma oddzialu i supportu w Polsce. Czy Panowie z Empiku oklamali mnie nie przyjmujac gwarancji? Czy to prawda ze MS wymienia porysowane plyty? dodam ze grierke kupilem dla siostrzenca, ktory napalil se na ta gre. kolejnych 250pln nie bede w stanie wylozyc :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: guitar hero 3 + empik + problem

Już kilka tematów było o porysowanej płycie z empiku i gwarancji, mówiąc szczerze jedynym wyjściem jest regeneracja płyty, bo oni i tak ci jej nie przyjmą, a nawet gdyby, to i tak oddadzą ci ją w gorszym stanie i nadal będą twierdzić że to twoja wina...

Wczytywanie...

Poleć forum