1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero 5 czy Rock Band 2 - sonda

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Tommy47, Czerwiec 9, 2010.

1. Tommy47

Tommy47 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    co lepiej wybrać? przeprowadzam sondę, bo w wątku "Nie możesz się zdecydować na jakąś grę? Pisz tutaj" odpowiedzi użyczyło mi tylko parę osób, a zależałoby mi na trochę mniej subiektywnej ocenie. jeśli chcesz mi polecić inną część gry z danej serii, to napisz w poście którą np. "Głosuję za Guitar Hero, ale lepiej weź World Tour niż 5"

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Zobacz sobie soundtrack obu produkcji, bo poza muzyką właściwie niczym sie nie różnią

4. vitos255

vitos255 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    w guitar hero lepiej się gra wg mnie :). W rockband trzeba bardziej precyzyjnie trafiać że tak powiem, mniejsza tolerancja jest ;P i GH ładniej wygląda :)

6. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    a ja jestem bardziej za Rock Bandem ;) Guitar hero często lubi pop kawałki chodź GH: METTALICA to pogrom :D

7. michal172

michal172 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krzeszowice
    jak dla mnie obie są średnie ale wybrał bym rock banda bo niedługo wchodzi dodatek z Ozzy Osbourne

8. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Zagłosowałem na GH. Ale w sumie zmieniłbym teraz zdanie :D
    Po prostu soundtrack z GH5 to totalna mizeria. Song 2 jest jedynie fajne ;P

World Tour, Legends of Rock i Metallica rządzą. Do tego kawałek Killswitch Engage i Queen z Van Halena.

9. dzerry

dzerry Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ogólnie to ciężko wybrać to tak samo jak z fifa i pes. . . i jedna i druga pozycja ma swoich zwolenników i przeciwników. Osobiście stawiam na serie RB - więcej tracków które mi leżą, wizualizacje, mam wrażenie ze jest płynniejszy. GH5 za mało "dobrych" kawałków jak na tak duża trackliste i jakiś taki sztywny klimat po WT się zrobił. Podsumowując RB2! a z GH to tylko Metallica ;)

10. Tommy47

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    skoro większość osób jest za RB, to jest jeden mały problem. mianowicie perkusja z Rock Band jest wykrywana w serii GH jako mikrofon, a jeśli miałbym brać jakąś część, to tylko z full zestawem. w sumie niedługo wychodzi Guitar Hero: Warriors of Rock i to na pewno będę brać niezależnie, czy wybrałbym RB czy GH. ma tam być soundtrack a la Brutal Legend, więc może trochę sobie poczekam i wezmę tylko to...

11. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    dozbieraj kasiory i kup to i to ;D

12. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Fajny post :)

13. Tommy47

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    najpierw to ja musze kupić X'a, dopiero potem będę zbierał na gry :D. ale jestem w gorącej wodzie kąpany i już się napaliłem na konsolkę i z nudów robię listę co kupie dodatkowo do X'a, jakie gry itp. :p, stąd ten temat :)

14. bunker.lp

bunker.lp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kwidzyn
    guitar hero 5 jest najgorszą dla mnie wersją guitar hero bo jest podobne do rockband i nic ciekawego muzy tam nie ma po za iron maiden jedną piosenką, a rockband'y w ogóle są do kitu, łatwe tam wszystko jedynie fajne jest jak solówka leci to ci procenty liczy solówki od razu :D ja polecam każdą inną część guitar hero niż 5 i z rockbandów fajne jest tylko wersja the beatles (chociaż jeszcze do końca nie wiem bo green day zaraz będę mieć) no i jeszcze może dodatek AC/DC live do rockband'a jest fajny (ale go chyba tak w sklepie nie kupisz, tylko przez live lub na forum). Nie bierzcie sobie jednak moją opinie do serca tak na zabój, to moje zdanie co do tego. Mam nadzieje, że chociaż w 1% pomogłem :D

15. dzerry

dzerry Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam perkusje z RB i w GH:5, Metallica, WT normlanie wykrywa perkusje jako perkusje, wiec nie wiem gdzie takie coś wyczytałeś :p

16. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jest normalnie, tylko wtedy w GH grasz na 4 sciezkach tylko bo w RB sa 4 a w GH jest 5 ale to nie przeszkadza tylko dla niektorych moze byc za latwo

17. Tommy47

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    znajomy mi mówił

18. dzerry

dzerry Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To Cie w jajo zrobił :p tak jak kolega wyżej napisał. Activision wzięło pod uwagę że nie wszyscy będą mieli ich instrumenty więc dodali osobne ścieżki na perkę z RB.

19. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    GH > RB jak dla mnie Rock Band trochę za łatwy, w GH jest więcej zabawy ;] a co do części hmm... najlepiej wybrać taką w jakiej najbardziej podoba Ci się lista kawałków mi najbardzie podobał się GH 3 i GH Metallica ;]

20. Tommy47

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    gh3 już mam ale na kompa, myśle czy by nie kupić w przyszłości na X'a, Metallica brzmi przekonująco :), i jak juz wcześniej wspomniałem, nie ma bata, żebym nie miał Warriors of Rock, wreszcie ma być normalny soundtrack :yeye:

21. kubeqq27

kubeqq27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może nam powiedz narazie co cie bardziej interesuje ;pp gitara czy perkusja.
    Osobiście bym brał GH ;d kupiłbym gitarke, a potem GH; Metallica(uwielbiam ten zespół :D i jeszcze grać ich kawałki bosko; d tzn na prawdziwej gitarce też umie, ale nie całe: D). Też zbieram na x'a i będę miał po wakacjach albo w trakcie a na zime GH zakupie jak kasa bedzie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum