1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero 5 Pytanie!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez PeeROeSTeO, Sierpień 10, 2009.

1. PeeROeSTeO

PeeROeSTeO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czę100chowa__WŁÓKNIARZ!!!
    Mam pytanko bo zamierzam kupić gitarkę. I tu jest moje pytanie. Chce kupić x-plorer'a bo jest kompatybilny ze wszystkim, ale czy wiadomo juz czy bedzie też kompatybilny z GH5????

2. Lotnik421 Xbox One

3. norbib

norbib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    do grania w gh 5 wystarczy jakakolwiek gitarka zgodna z guitar hero. Moze byc ta z gh2, gh3, albo world tour nie ma to znaczenia zadnego. Xplorer to gitarka z gh2 jesli dobrze pamietam. Jesli masz na tyle kasy to polecam ci gitarke z gh world tour jest naprawde swietna i dziala zarowno ze wszystkimi tytulami wstecz (gh 2 i gh 3) jak i bedzie dzialac z kazdym kolejnym gitar hero. Takze nie musisz sie martwic czy zakupiona przez ciebie gitara bedzie zgodna z gh5, bedzie na 100% a ponadto gitarki z gh sa rowniez zgodne z rock band'ami a te z rcok band juz z gh nie. pozdr

5. PeeROeSTeO

PeeROeSTeO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czę100chowa__WŁÓKNIARZ!!!
    wielkie thx wlasnie zakupiłem x-plorera:D:D:D zagrałem na tym pierwszy raz w Giżycku i sie zakochałem:D:D:D

Wczytywanie...

Poleć forum