Guitar Hero 5

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Niech to będzie główny temat o GH 5.
Grał już ktoś ? czy dopiero pobieracie? :)
Na co liczycie w tej odsłonie GH?
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
ja wlasnie pobralem,pogram jak w srode gitarke dorwe.ale oprocz utworow to pewnie nie ma nowszych zmian w stosunku do WT
 

Lwr

Użytkownik
Użytkownik
Szybko Ci piraci gierke mają...
Sam bym kupił, jakby gitarki były tańsze.
A o wrażenia też prosze, jak sie avatary na scenie spisują etc.
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
A w GH5 będzie można pykać jeszcze na padzie ?
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
nie tylko gitara
gitara okolo 100zl za xplorera;]
 

Lwr

Użytkownik
Użytkownik
nie tylko gitara
gitara okolo 100zl za xplorera;]
Gdzie za taką cene? :DD
Zza granicy?
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
na allegro
 

Lwr

Użytkownik
Użytkownik
Ta... Pare miesięcy temu...
 

mechman

Użytkownik
Użytkownik
nie tylko gitara
gitara okolo 100zl za xplorera;]
najtaniej widziałem za około 150zł.... ale zeszła jak ciepła bułecza....
 

lordostros

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj nagrałem płytkę i pograłem trochę w najnowsze Guitar Hero, więc mogę już coś o tej grze powiedzieć.
Przede wszystkim na plus zaliczam lekkie zmiany w interfejsie, zmodyfikowany star power wygląda znacznie lepiej i w ogóle wszystko wydaje się być przejrzyste i efektowne zarazem. Na początku miałem problem z nutkami, gdyż teraz mają specyficzny "połysk" i czasami po prostu nie wciskałem strum bara, myśląc, że nadciąga hammer-on/pull-off.
Co do piosenek, 85 kawałków to naprawdę sporo, chociaż nadal uważam, że wolne i monotonne piosenki (których nie znoszę) nie powinny się znajdować w tej serii. Na tą chwilę najbardziej spodobały mi się: Kryptonite, Smells Like Teen Spirit, Du Hast, Medicate, You Give Love a Bad Name i Sweating Bullets.
Najciekawszą nowinką wg mnie jest oczywiście możliwość wcielenia do zespołu własnego avatara, z której to opcji oczywiście skorzystałem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony poziomem wykonania animacji i ruchów postaci.
Grafika wiele nie zmieniła się od czasu GH Metallica, ale nadal prezentuje się bardzo dobrze. Przede wszystkim jest więcej pirotechniki, co bardzo cieszy.
Ogólnie jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów.
Moja ocena na tą chwilę wynosi 9-/10 (okiem fana :p)
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
No zapowiada się ciekawie :D
Ja nie mam Dl-ek więc narazie zagrać nie mogę : (
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Przepraszam że post pod postem, ale wysłało mi go 2 razy ; /

Jak wygląda sprawa avatarów w grze? czy można je ubierać w ubranka z gry takie jak dla naszego wirtualnego rocker'a czy występują w tym w czym są ?
 

Qsh

Użytkownik
Użytkownik
nie tylko gitara
gitara okolo 100zl za xplorera;]
Podobno ten explorer jest bardzo awaryjny i często się psuje, ja polecam taką gitarę: Guitar Hero World Tour XBox360 Xbox 360 Gitara !!! (724590876) - Aukcje internetowe Allegro kupiłem jedną sztukę^^
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Ojj ja mam Explorera od czerwca, przechodzi zemną ciężkie koncerty :D a żyje nadal i ma się dobrze :)
 

ogrodnik10

Użytkownik
Użytkownik
Ja wlasnie zaopatrzylem sie juz w xplodera (180zl na allegro) ale dopiero 13 part leci...
 

maras92

Banned
Użytkownik
Co mi sie podoba: Poprawiona grafika bardziej dopracowane postacie i lepsze rozmycie.
Piosenki? Sa bardzo dobre duzo nowosci ale tez klasyki. Niewiem jak stoja tryby sieciowe ale zobaczy sie. Moja wlasna ocena 4,5/5
 

elkozuczi

Użytkownik
Użytkownik
Podobno ten explorer jest bardzo awaryjny i często się psuje, ja polecam taką gitarę: Guitar Hero World Tour XBox360 Xbox 360 Gitara !!! (724590876) - Aukcje internetowe Allegro kupiłem jedną sztukę^^
Na explorerze gram od konca stycznia, dosc intensywnie i zadnych problemow z nim nie ma ;) a jak to jest z gitarami bezprzewodowymi, dostrzegalne sa jakies opoznienia?
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
przy bezprzewodowkach wlasnie co jakis czas styki nie lacza i freta ci nie zalapuje;] a explorer nie jest awaryjny,to wlasnie najmniej awaryjna gitara

ale koniec offtopu,od gitar jest temat;)
 

raven18

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jeszcze nie grałem ale wydaje mi się że będzie super, Rammstein i Nirvana (best song)... Ajjjjajjjajjjjj... Ciężki żywot wróżę mojej gitarce... :D
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Ja zagrałem już wczoraj.
Obowiązkowa pozycja dla fana Guitar Hero :D
Poprawiona grafika, no i przede wszystkim avatar na scenie :D miodzio :D
 

Do góry Bottom