1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero 6 import DLC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Aenrot, Wrzesień 10, 2012.

1. Aenrot

Aenrot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra, przeszukałem sporą część tego forum i nie udało mi się znaleźć dobrej odpowiedzi. Mam xboxa z rgh i chciałem sobie wgrać do GH6 kilka dlc z GHWT. Czytałem że nie da się eksportować piosenek bez jakiegoś klucza z oryginalnego pudełka, więc byłem ciekaw jak sprawa będzie wyglądać gdy ręcznie wrzucę DLC z GHWT. Niby ok ale kiedy próbowałem je uruchomić to dostałem komunikat w stylu " This song requires the Free GHWT Downloadable Content Update"

I teraz moje pytanie. Czy ktoś ma takiego update-a , wie jak to obejść, lub na 1000% wie że tego nie da się zrobić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    da sie tylko wlasnie musisz miec taki plik ktory dostosuje piosenki z WT do WoR, musisz poszukac go gdzies na necie

4. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    1 osoba to lubi.
  5. Aenrot

Aenrot Świeżak Świeżak

Polubienia: