1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

guitar hero gitara bez struny

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez falcon, Luty 27, 2009.

1. falcon

falcon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko Biała
    jak zagrac w guitar hero III (demo) ;D nie używajac struny? YouTube - World's Greatest Guitar Hero! ten gościu na początku gra bez struny..

2. Lotnik421 Xbox One

3. falcon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko Biała
    up up up

4. luleq

luleq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja się tam nie znam, ale WYDAJE MI SIĘ że to jest na podobnej zasadzie jak na prawdziwej gitarze, szybko i mocno chwytając struny też gitara wydaje dźwięki, niektórzy tak grają solówki trzymając jednym palcem jeden próg i "tapują" inny próg który jest bliżej "pudła" gitary... elektryczne gitary mają wzmacniacze więc wydobywany dźwięk jest głośny...
    YouTube - Adam Fulara - The Goldberg Variation No. 9 (J. S. Bach) - doublenecked tapping guitar

tutaj na podobnej zasadzie pewnie tylko że trzeba to robić szybko :p nie wiem czy coś podobnego nie jest opisane w guitar hero w tutorialach...w GH3 chyba był pull off czy hammer off jakoś tak i to jest na podobnej zasadzie a może nawet to jest to samo :p

tak mi się wydaje pewny nie jestem :p wiedzę tą opieram tylko na jako takiej znajomości prawdziwej gitary :p

5. falcon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko Biała
    dzieki za odp!
    Ale to nie działa ;( może ktos pomoze?? Chodzi zeby grac tak jak na pazie BEZ STRUNY

6. luleq

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ej już wiem :D kumpel który do PC ma gitarkę mi powiedział

kojarzysz jak są kółka kolorowe - te takie co się przesuwają po strunach, one w środku mają białą kropkę, kiedy ta kropka się świeci, taki blask z niej się wydobywa, to znaczy że można po prostu wcisnąć dany kolor bez szarpania strun ;P

próbowałem na PC na klawiaturze i działa - na gitarze też musi! :)

have fun!! ;d

7. falcon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko Biała
    HEj/// sprawdzałem i nic... to samo.. te kółka z blaskiem ;) ;) to Rify Star Power.. spytaj kumpla jak grac bez struny... tzn..cały utwór.....
    :) Na padzie sie da bo tam nie ma struny..

8. luleq

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ale nie chodzi o star power... o te gwiazdki... to nie o to chodzi :p

porobiłem screeny z GH3 na PC :]

Santana - Black Magic Woman - jakbyś chciał szukać - poziom medium ;P

sytuacja na obrazku wyżej:
    wciskasz zielony
    szarpiesz strunę raz
    wciskasz czerwony - puszczasz zielony (jednocześnie oraz nie szarpiąc struny)
    wciskasz zielony - puszczasz czerwony (jednocześnie oraz nie szarpiąc struny)

i działa :) wypróbowane ;d

zauważ że na filmiku z twojego linku do youtuba koleś raz na samym początku szarpie strunę a później dopiero gra całą resztę do czasu aż blask z kółek znika i znowu normalnie gra z każdym kolorem szarpiąc strunę :)

9. falcon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko Biała
    dzięki--- za długa.. wypowiedz.. mam nadzieje ze dziala..dzisiaj sprawdze!!!
    Lecz gnebi mnie jeszcze kwestia jak zagrac caly utwor bez struny! tak jak na padzie!!1

Wczytywanie...

Poleć forum