1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero - gitara

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez pustak, Luty 27, 2009.

1. pustak

pustak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice
    Witam !
    Zwracam się do zaawansowanych i posiadających wiedzę na ten temat użytkowników. Czy jest różnica pomiędzy gitarą z gry Guitar Hero III : Legends of Rock (Les Paul), a gitarą z gry Guitar Hero World Tour.
    Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

PS. Za każda informacje która mi pomoże (a także innym użytkownikom czekającym na taki temat i odpowiedź) Dam Dziękuje ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. cocieto13

cocieto13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no to tak ta od world tour po przechyleniu gitary wlacza moc dzieki ktorej nabija nam punkty x8 , ma specialny panel do solowek czyli jak kolory szybko leca mozna na tym grac , mozna dokupic specialne naklejki na gitare dzieki ktorej mozemy miec fajny wzor na niej itp. wpisz sobie na youtubie guitar hero world tour guitar

4. Kubos

Kubos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cóż, jak napisał kolega wyżej, to jest specjalny panel do solówek, ale gitara z GH:III też włącza moc po przechyleniu, ja na gitarze z GH:WT grałem tylko w sklepie, ale w porównaniu z moją z GH:III wg. mnie ciężej chodzą przyciski, nie piszcie tylko, że to kwestia wyrobienia, to w sklepie też na niej grają, i to dużo :D.
    Nie wiem jak się ma sprawa z kompabitylnością gitary z III do World Tour'a i na odwrót ale skoro wiosło z II pasowało do III i na odwrót, to mi się zdaję, że powinno działać z World Tourem.

5. cocieto13

cocieto13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mi sie wydaje ze gitara od III pasuje do IV bo jak mialem ps2 to mialem gitare od II i smigala na IV

6. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    po wlaczeniu tej mocy w gitarze nabija nam punkty razy 8??? i tak sie da zrobic w gh3? to jak to mozna zrobic na padzie?

7. Wirahha

Wirahha Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja posiadam gitare z gh3 i kuzyn ma gitare gh;wt .Roznia sie wygladem ,ta z gh;wt ma wejscie naheadstet .Obie gitary maja kompatabilnosc z kazda gra gh i rock band :]

8. kisiel__94

kisiel__94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Z kisielowa
    I jeśli się nie mylę to gitary różnią się tylko tym, że gitara world tour jest bezprzewodowa a ta III nie jest bezprzewodowa ... (ale nie jestem pewny)

9. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Kurva ludzie no bez jaj. Prawie każdy który odpowiedział w tym temacie napisał totalną głupotę!

Gitara od GH3 ma tak samo, identycznie!

Wszystkie gitary od GH na danej platformie są między sobą w pełni kompatybilne!

Gitara od GH3 też ma wejście na headseta, na 100%.

To jak nie jesteś pewny to po co piszesz ? Gitara z GH3 jest w pełni bezprzewodowa.

Gitara od GH3 różni się od tej z GHWT tym, że nie posiada panelu dotykowego, jest za to mniej awaryjna.

I jak nie wiecie to nie nabijajcie sobie postów bo tylko ludzi w błąd wprowadzacie ! OMG

Strzałka w górę. Tak trudno poczytać instrukcję ?

10. gelu87

gelu87 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gitara od gt wt jest troche wieksza od gt3 ale jak dla mnie wszystkie gitary seri gt sa niewygodne za gruby maja "gryf" i niewygodnie sie trzyma i wciska klawisze :] ka poleceam gitare od rock band wieksza z lepszych materialow solidniejsza i o wiele wygodniejsza sam sobie niedawno taka sprawilem i polecam

11. luleq

luleq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  12. gelu87

gelu87 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no nie zagram we wszystkie ale wole zagrac komfortowo i wygodnie niz meczyc sie przy grze :] ja mam gt wt, rb, rb 2 i rb acdc i mi wystarczy

probowalem grac na gitarze z gt wt ale nie dalo rady jak dla mnie tragicznie wykonana jakby miala sie zaraz polamac i popekac nie to co gitara rb :D ale kto co lubi

Wczytywanie...

Poleć forum