1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar hero help!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ziomasero, Grudzień 4, 2010.

1. Ziomasero

Ziomasero Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam zamierzam kupić sobie samą gitare GH pod Xboxa i tu pytanie czy bezprzewodowa będzie działała bez rzadnych adapterów?

2. Lotnik421 Xbox One

3. icepopo

icepopo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak, będzie działać, na takiej samej zasadzie jak pad bezprzewodowy

4. Ziomasero

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem nowy i niezabardzo wiem jak działa pad bezprzewodowy pod pc (Dokładniej chce kupić gitare world tour). A pod xboxa dlatego że dopóki mnie nie stać na x'a to sobie chce pograć na pc.
    Więc proszę jaśniej jak by to podłączyć aby działało.

5. icepopo

icepopo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    gitarka beprzewodowa bedzie dzialac na xboxie, na pc raczej nie, adaptery sa dosyc drogie, za to te przewodowe bodajże działaja na pc i xboxie

6. Ziomasero

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. MaverickPL

MaverickPL Guest

Do bezprzewodowej musisz po prostu dokupic bezprzewodowy odbiornik do PC. Sa takie w sklepach i na allegro za okolo 99pln

Wczytywanie...

Poleć forum