Guitar Hero - mam kilka pytań

xpress

Użytkownik
Użytkownik
siemka, z racji tego że zamierzam kupić Guitar hero(gitara+perkusja+gra) mam do was kilka pytań:
1.Czy jeżeli kupie zestaw(ten najnowszy) z grą guitar hero5 to czy będę mógł grać w inne części??
2.Jaka jest najnowsza wersja?? chodzi mi o perkusje i gitare jak one wyglądają i jakieś info może na ich temat.
3.Czy jesteście zadowoleni z tej gry??
4.Czy można grać na piratach w to??
Możecie coś dodać od siebie również np. czy jest wadliwe czy coś innego.Z góry dzięki
 

saffal

Użytkownik
Użytkownik
Będziesz mógł grać w poprzednie części, nie wiem jak z nową gitarą ale od world tour jest dość awaryjne. W jak masz lt lub jtag / rgh to pograsz na piracie.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
1. tak
2. perkusja jest jedna, a gitary nowszej niz z czesci 5 nie ma
3. ja jestem zadowolony
4. mozna o ile sie ma przerobiona konsole

dla mnie gra jest bardzo dobra, szczegolnie do gry przez neta albo z kolegami, mam duzo dodatkowych piosenek sciagnietych i gram w nia czesto
 

kubala887

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
gh6

Najnowsza gitara to ta z ostatniej już części szóstej Warriors of rock a nie z części 5 :)
 

xpress

Użytkownik
Użytkownik
czyli warriors od rock to najnowsza?? a perkusja nie jest jedna chyba bo widze że są czasami 3 gary a czasami 4+ 2 talerze. Nigdy nie grałem w guitar hero i mam takie mieszane przeczucia: z jednej strony spoko i wgl fajna grywalnosc ale z drugiej strony to mi sie wydaje tylko takie pśtykanie i walenie pałeczkami:D ale myślę że nie będę zawiedzony. A co sądzicie o DJ hero??

jak myślicie opłaca mi się kupić używane:Guitar Hero Warriors of Rock XBOX XBOX360 BOX 360 (2033796147) - Aukcje internetowe Allegro czy lepiej zainwestować w nowe?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najnowsza gitara to ta z ostatniej już części szóstej Warriors of rock a nie z części 5 :)

to pokaz mi panie znawco czym rozni sie od tej z world tour i 5 oprocz innego malowania przedniego panelu... (ktory jest wymienny)



a odpowiedz mi na czym polega prawdziwe granie na perkusji, na tym samym, a perkusja od GUITAR HERO jest jedna, druga jest od ROCK BAND czytaj uwaznie opisy
 

xpress

Użytkownik
Użytkownik
aaa ;D dobra dzięki teraz sam muszę to przetestować
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
to pokaz mi panie znawco czym rozni sie od tej z world tour i 5 oprocz innego malowania przedniego panelu... (ktory jest wymienny)



a odpowiedz mi na czym polega prawdziwe granie na perkusji, na tym samym, a perkusja od GUITAR HERO jest jedna, druga jest od ROCK BAND czytaj uwaznie opisy
Witam nazywam się pan znawca i oto najnowsza gitara od GH 6.
X360 Guitar Hero Warriors of Rock + Van Halen NOWA (2034674960) - Aukcje internetowe Allegro
Bujakasza!


Są także 2 rodzaje perkusji do Guitar Hero.
Starszy model z gh WT ma panej u góry na płytcie plastikowej, a nowszy ma panel sterujący u dołu w zatrzasku.

RB ma bodajże takze 2 wersje z RB1 z 4 równoległymi talerzami oraz nowszą z 6 talerzami.
Tu ręki nie dam sobie odciąć.

Bujakaszaaaaa x2

Co do GH WT ja kupiłem około roku temu gitare używaną od sprzedawcy holandpoland z grą i do tej pory śmiga. Myślę, że zestaw używany za 199 zł ze wszystkim to najlepsze wyjście. Każdą z części gry dokupisz osobno lub piosenki na kontach z msp.
Nowsze gitary są kompatybilne z każdymi grami także RB i BH.

A zadowolenie jest lecz frajda tylko w kilka osób.
 

saffal

Użytkownik
Użytkownik
Co do GH WT ja kupiłem około roku temu gitare używaną od sprzedawcy holandpoland z grą i do tej pory śmiga. Myślę, że zestaw używany za 199 zł ze wszystkim to najlepsze wyjście.
Ja również kupiłem zestaw za 199 zł i potem dokupiłem perkusję.

jak myślicie opłaca mi się kupić używane:Guitar Hero Warriors of Rock XBOX XBOX360 BOX 360 (2033796147) - Aukcje internetowe Allegro czy lepiej zainwestować w nowe?
To nie jest oryginalna gitara od warriors of rock ! Oryginalna wygląda tak http://niezgrani.pl/wordpress/wp-content/uploads/2010/10/Guitar-Hero-Warriors-Of-Rock-Guitar.jpg
 

xpress

Użytkownik
Użytkownik
no dobra a powiedzcie mi jak mam przerobioną konsolę to jak ściągnąć i dodać nową muzykę??

a ja już kupiłem ten zestaw:/ tamta gitara jest dobra czy nie?? bo kurde lipa teraz troche;p
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak gitara jest dobra. Jest to najbardziej kompatybilna zaraz po tej białej gitara. Pasuje do każdej gry poza rock band'em 1.
Szkoda tylko kasy bo zestaw był niezbyt tani.
Miłej zabawy na nowym sprzęcie.
 

xpress

Użytkownik
Użytkownik
dzięki wielkie:D a na rock bandzie 2 bd śmigać??
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Rock band 2 i 3 będzie śmigać jak ta lala.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam nazywam się pan znawca i oto najnowsza gitara od GH 6.
X360 Guitar Hero Warriors of Rock + Van Halen NOWA (2034674960) - Aukcje internetowe Allegro
Bujakasza!


Są także 2 rodzaje perkusji do Guitar Hero.
Starszy model z gh WT ma panej u góry na płytcie plastikowej, a nowszy ma panel sterujący u dołu w zatrzasku.

RB ma bodajże takze 2 wersje z RB1 z 4 równoległymi talerzami oraz nowszą z 6 talerzami.
Tu ręki nie dam sobie odciąć.

Bujakaszaaaaa x2

Co do GH WT ja kupiłem około roku temu gitare używaną od sprzedawcy holandpoland z grą i do tej pory śmiga. Myślę, że zestaw używany za 199 zł ze wszystkim to najlepsze wyjście. Każdą z części gry dokupisz osobno lub piosenki na kontach z msp.
Nowsze gitary są kompatybilne z każdymi grami także RB i BH.

A zadowolenie jest lecz frajda tylko w kilka osób.

fajny z ciebie znawca skoro nie wiesz ze ten szajs to nie jest oryginalna gitara, nie wiem kto robi ten chlam ale napewno nie wydawca guitar hero... wiec nie spinaj sie gosciu bo ci cos peknie a sie nie znasz... a o perkusje to mi chodzilo o ilosc talerzy a nie jakies badziewne sterowanie w plytce gdzie indziej...
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Oryginalna gitara fakt to nie jest jak i żadna inna. Ewentualnie te do RB do trybu pro ( fender bodajże) możesz nazwać oryginalną gitarą.
Nie wydaje mi się aby wydawca gry czyli activision sam robił gitary jakiekolwiek.
Same studio też ich nie składa. Chłam czy nie chłam jest gitara w zestawie z GH6 sygnowana serią GH czy chłam czy nie to jest gitara. Na les Paula( chyba taką ma nazwe ) też mówili kiedyś chłam i każdy brał przewodową biała gitare a aktualnie to les paul jest najczęściej kupowana gitara.

Tak samo co do perkusji jest to inny model. żeby nawet różnił się ustawieniem talerzy i kolorem to to inny model. Obawiam się, że wiem więcej od Ciebie ale fakt widać mosz swoją własną logike w swoim własnym świecie i twoje podziały sa jedyne słuszne i to co uznasz jest jedyne prawdziwe.
A tak i TH:Shred to nie ma oryginalnej deski tylko jakiś chłam :D


I Nie spinam się tylko udowadniam, że piszesz bzdury.
 

xpress

Użytkownik
Użytkownik
przyszło mi :) i powiem wam że jestem pełen podziwu jak zaczne grać to się oderwać nie mogę;p
 

Do góry Bottom