1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero: Metallica

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez gumis, Marzec 4, 2009.

1. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kolejna gra z niezwykle popularnej serii Guitar Hero. Tym razem poświęcona metalowej legendzie, amerykańskiemu zespołowi Metallica.
    Guitar Hero: Metallica to gra poświęcona muzycznej legendzie, zespołowi Metallica, który po niemal 30 latach na scenie przeżywa swój renesans. Pozycja ta zadowoli zarówno fanów zespołu jak i tych, którzy lubią mocne i głośne granie.
    Gracz wciela się w rolę członka raczkującego zespołu, którego największym marzeniem jest występowaniem przed swoim muzycznym idolem, Metallicą. Po wielu próbach i godzinach ćwiczeń ma w końcu możliwość realizacji swoich zawodowych ambicji. Użytkownik może poczuć się jak prawdziwa gwiazda, poznać wszystkie aspekty bycia muzykiem. Gra naszpikowana jest informacjami dotyczącymi Metalliki, które zainteresują nie tylko najwierniejszych fanów. Dodatkowym bonusem są zdjęcia zespołu, filmy nakręcone przez fanów, set listy i niepublikowane dotąd sceny z koncertów. Podobnie jak we wcześniejszych wersjach gry, użytkownik ma możliwość rozwijania swoich umiejętności, pojedynkowania się z innymi użytkownikami i wspinania się na muzyczne wyżyny. Co więcej, w trakcie gry poznajemy tajemnice związane z poszczególnymi utworami Metalliki – zaskakujące informacje pojawiają się na ekranie podczas wykonywania danego utworu.
    Najważniejsza część Guitar Hero: Metallica to oczywiście muzyka. Twórcy gry mieli ciężki orzech do zgryzienia wybierając utwory, które znalazły się w grze, ale sprostali temu ciężkiemu zadaniu. Propozycja ta zawiera wszystkie piosenki, których spodziewałby się zagorzały fan zespołu (Nothing Else Matters, Master Of Puppets, Enter Sandman, Sad But True). Na liście znalazły się także utwory innych wykonawców, którzy inspirują się dokonaniami Metalliki i w oczywisty sposób uzupełniają całość.
    Guitar Hero: Metalica to gra, która nadaje się zarówno dla jednego gracza, jak i dla tych, którzy mają ochotę na muzyczny pojedynek. Oto lista utworów:

Metallica
    1. All Nightmare Long
    2. Battery
    3. Creeping Death
    4. Disposable Heroes
    5. Dyers Eve
    6. Enter Sandman
    7. Fade To Black
    8. Fight Fire With Fire
    9. For Whom The Bell Tolls
    10. Frantic
    11. Fuel
    12. Hit The Lights
    13. King Nothing
    14. Master of Puppets
    15. Mercyful Fate (Medley)
    16. No Leaf Clover
    17. Nothing Else Matters
    18. One
    19. Orion
    20. Sad But True
    21. Seek And Destroy
    22. The Memory Remains
    23. The Shortest Straw
    24. The Thing That Should Not Be
    25. The Unforgiven
    26. Welcome Home (Sanitarium)
    27. Wherever I May Roam
    28. Whiplash
    Pozostali wykonawcy:
    1. Alice In Chains - No Excuses
    2. Bob Seger - Turn The Page
    3. Corrosion of Conformity - Albatross
    4. Diamond Head - Am I Evil?
    5. Foo Fighters - Stacked Actors
    6. Judas Priest - Hell Bent For Leather
    7. Kyuss - Demon Cleaner
    8. Lynyrd Skynyrd - Tuesdays Gone
    9. Machine Head - Beautiful Mourning
    10. Mastodon - Blood And Thunder
    11. Mercyful Fate - Evil
    12. Michael Schenker Group - Armed and Ready
    13. Motorhead - Ace of Spades
    14. Queen - Stone Cold Crazy
    15. Samhain - Mother of Mercy
    16. Slayer - War Ensemble
    17. Social Distortion - Mommy's Little Monster
    18. Suicidal Tendencies - War Inside My Head
    19. System of a Down - Toxicity
    20. The Sword - Black River
    21. Thin Lizzy - The Boys Are Back in Town
    Premiera:
    29 marca 2009 ( światowa data premiery )
    maj 2009 ( data wydania w Polsce )
    maj 2009 ( Europejska data premiery ) (PAL)
    29 marca 2009 ( data premiery w USA ) (NTSC)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Z niecierpliwością czekam na tą gierkę.
    Tak swoją drogą to marzy mi się edycja GH lub RB z kawałkamii kapel black, death, thrash metalowych:)

4. czester21

czester21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    witam

Dziś na xbox live pojawiło się demko gry :), ja już ściągam :)

5. kacper92

kacper92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak ściągniesz to demo to napisz czy mozna grać na padzie bo z tego co wiem w world tour trzeba mieć gitarke ...

6. czester21

czester21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    w demko Guitar Hero III i Guitar Hero: Aerosmitch dało się grać na padzie, sądzę, że w Guitar Hero: Metallica też się będzie dało

EDIT: Niestety ale na padzie nie da sie grać, po podpięciu headset-a do pada można sobie tylko pośpiewać, aby zagrać na basie lub gitarze potrzebny jest kontroler-gitara. Jest to dla mnie niestamowitym zaskoczeniem i moim zdaniem krokiem bezsensownym, nie wiem dlaczego zdecydowano sie na wyrzuceniu z demka mozliwosci gry na padzie, nie sądze aby przyczyną były możliwości techniczne, przecież w poprzednich demkach można było grać na padzie.
    Guitar Hero: Metallica ze względu na dużą ilość piosenek tego zespołu może być dla wielu graczy pierwszą grą z serii Guitar Hero, więc to oczywiste, że nie będą oni mieli kontrolera, przydałoby się dać takim osobom przynajmniej możliwość gry na padzie... posunięcie bez sensu.

W grze mam 4 piosenki:
    Alice in Chains - No Excuses
    Metallica - Sad But True
    Metallica - Seek & Destroy
    Queen - Stone Cold Crazy
    Utwory Metallicy mi się podobają, ale w demku wolałbym zobaczyć jeszcze coś Slayera albo Machine Head-a

Premiera jest przewidziana na Maj 2009 - według demka, jestem zarejestrowany na UK więc demko mam w wersji europejskiej, a w europie Guitar Hero: Metallica ma wyjść w maju, a nie pod koniec marca tak jak w USA.

7. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Nie da się grać na padzie. Swoją drogą to nie wiem jak można grać w takie gry na padzie, gitarka to teraz grosze w porównaniu z tym co przyszło mi za nią płacić rok temu.
    Demko nastraja optymistycznie do pełnej wersji, następna gra na liście do kupna w dniu premiery.

8. Szczuri19

Szczuri19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oświęcim
    O tak gierka wymiata - strasznie cieszyłem się z typowo koncertowych zachowań bandu. Spodziewałem się trochę trudniejszego Seek And Destroy ale jak narazie jest dobrze :D

9. Wirahha

Wirahha Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    oj JAK najbardziej popiera... dorzucil bym jeszcze sepulture i rage against machine:D

10. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    jak dla mnie najlepsza odsłona serii ,lista kapel wymiata ale ostrzegam bez gitary nie ma po co ściągać tego dema

11. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    W Rock Band 2 jest piosenka Visions :) YouTube - Visions [ION Drum View] 5* Rock Band 2 Expert Drums Niezla sieka, ja tego w ogole zagrac nie moge, w ogole rytmu nie lapie (na codzien slucham roznych "siek", ale to juz jest za mocne). Na powstanie gry z sama muzyka death/black itp to raczej nie ma szans, za mala grupa docelowa. Ale zawsze mozna miec nadzieje na jakies DLC, do Rock Banda mozna sciagnac np Children Of Bodom. Lepszy rydz niz nic.

Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi. Na instrumentach mozna zarobic nawet na piratach, ktorzy gre co prawda sciagna z internetu, ale zeby pograc beda musieli kupic kontroler. Ale nie ma sie co martwic, bo...

Dokladnie. Granie na plastikowej gitarze daje kopa, nie da sie tego porownac z wciskaniem przyciskow na padzie. A gitary na X360 mozna kupic bardzo tanio, na allegro mozna wyrwac nowe, nieuzywane Xplorery za 180zl GUITAR HERO XBOX 360 (586612046) - Aukcje internetowe Allegro To przewodowe kontrolery z GH2, ale sa uwazane za najmniej awaryjne plastikowe gitarki i powszechnie polecane. Wiec kupujcie gitarki i do grania ;)

12. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    O ile lista utworów od Metallica jest zacna,o tyle nad dodatkowymi bym pokręcił nosem.

Zespól Megadeth D.Mustain(były gitarzysta Metallica) aż prosi się żeby go tutaj zamieści.

Również Antrax i Pantera powinny się znalesc w tym zestawieniu.
    Slayer jest...ale dlaczego nie w czyms mocniejszym( Angel of Death)

A S.O.A.D. tutaj zupelnie nie pasuje-choc i tak dobrze,ze nie ma tutaj Slipknota:)

13. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    dobrze że nie ma kupy w stylu Linkin Park ;),a Anthrax powinien być musowo i Exodus :)

14. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    A na Polskę jako bonus Behemoth z Vaderem,na Niemcy Kreator i Sodom,na Szwecję Opeth i Amon Amarth,a na Norwegię i Finlandie...a tym się nic nie nalezy bo graja cieniutki rock/metal:)

Cieszmy sie tym co jest,a ze kazdy z osobna wybralby cos innego...coz:)

15. Bełek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Norwegia - Emperor, Dark Throne, Immortal lub Satyricon
    Finlandia - Nightwish ale tylko z Tarją
    oraz
    Szwecja - BATHORY, Amon Amarth, Dissection
    Niemcy - SODOM, Kreator i Desaster
    i na deser Master's Hammer z Czech :)

16. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    Finlandia? Children Of Bodom!!! A Niemcy to dla mnie jakiś Rammstein ;) Blacka nie słucham w ogóle, deatha nie każdego.

17. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
  18. Bełek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    *****, wyciągnąłeś ten stary śmieszny teledysk z zeszłej dekady:)
    Ja tam dimmusiów i burzum nie słucham bo w Norwegii są lepsze kapele.
    Apropos Abbatha i spółki to na żywo prezentują się **********, zwłaszcza w nowym składzie. Wiem bo widziałem i z chęcią zobacze jeszcze raz na tegorocznym Brutal Assault :)
    Misiek masz w ogóle specyficzny gust, podobny do mojego starego kumpla. On też preferuje głównie stary thrash i kilka innych kapel a skandynawie ***** z góry. Myślę jednak, że na żywo to byśmy się dogadali bo na kurtce mam wyjebany telewizorek kapeli Toma Angelrippera i spółki. Ogólnie za Sodom to dam się pociąć :)

Ps. Zostawmy już temat black i death metalu a zajmijmy się dyskusją na temat gry.

19. Szczuri19

Szczuri19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oświęcim
    Mi też zbyt ciekawie nie kojarzy się norwegian black metal :D

PS. Jeśli ktoś jest zainteresowany to GH: Metallica dostępna jest w sieci. Broń boże nie nawołuje do piractwa :D

20. losalbelos

losalbelos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Dlaczego gitarka i perkusja muszą być takie drogie? :( Szkoda, że nie da się podłączyć normalnej gitary ; p

Miałem okazję zagrać i musze powiedzieć, że bardzo przyzwoita i wciagająca pozycja. Polecam zwłaszcza fanom Metallic'i. \m/

21. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gitarka nie taka droga jak się porozglądasz za używaną na allegro, tylko trzeba trafić okazję ;) ja kupiłem za 150 zł xplorera na kablu z grą GHIII na pc za 150 zł :)
    BTW:Szkoda że nikt nie kontruluje tu zejść z tematów, bo temat o GH Metallica a tu ludzie rozpisują się na temat jakiegoś Death i Black metalu...

Wczytywanie...

Poleć forum