1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero - Nuty bez Przerwy ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez badboy8, Październik 2, 2009.

1. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.

Gram sobie w guitar hero 2 i mam coś ala nuty bez przerwy.
    Dokładnie już kończe hard i na jednej z ostatnich piosenek bodajże "Misirlou" mam jakby ułożone pod sieibe po 5 nutek każdego typu w rządku, robiłem tak zwane "Practice" ale w rzeczywiśtości nic mi to nie pomogło bo jak klikam szybko w klawisze to licznik idzie w dół i nie mogę tego wykonać .
    Jakieś porady od zawodowców ?

Coś ala w tym linku z youtuba [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=i4R1fRuI8EE[/YOUTUBE]
    0:55 najlepiej pokazena

Tylko że u niego leci to z prędkościom 3x taką jak umnie a też gram na hardzie. Da sie to jakoś ustawić ?

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=1H3pZPE4kwc&feature=related[/YOUTUBE]

Alternatywny link do wersji expert z lepszą jakością oglądania.
    1:07 zaczynają się takie koło siebie bez przerwy. JAk je wykonać ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. methos23

methos23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Poprostu musisz uderzać w strune w górę i w dół . Kciuk udeża w dół, a palec wskazujący podbija do góry . Ja nadal mam z tym problem a gram 5 albo 6 miesiecy.

4. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak jak napisał kolega methos23. Jeśli sobie nie dajesz rady z uderzaniem w górę i w dół to spróbuj na krzyżaku naciskać w górę i w dół.

Wczytywanie...

Poleć forum