1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Piwo85, Lipiec 2, 2014.

1. Piwo85

Piwo85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem z grą Guitar Hero. W sumie gry pokrewne i części rock banda też. Po prostu zupełnie inaczej chodzi niż na zwykłym TV podpiętym przez component. Mam teraz telewizor LED 39'' LG 39LB5610 i nie wiem jak dobrze ustawić by działało to dobrze. Czy zmieniać w ustawieniach telewizora coś czy może trzeba w grze? Calibrowałem w grze, ale nie do końca jest dobrze, coś jeszcze mi lekko nie gra. Czy calibrować muszę w każdej części guitar hero czy ustawienia jakby są zapamiętane? I czy jeśli dobrze zcalibruje mogę dokładnie "dane" wpisać jakby ręcznie do innych części?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Zobacz czy masz w tv tryb gra albo PC, wtedy wyłącza się wszystkie wspomagacze powodujące lagi.

4. Thorsson15

Thorsson15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodzi inaczej? ale jak, co? wytlumacz lepiej troszke to spróbuje pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum