1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero / Rock Band - Pytanie.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Tieu, Czerwiec 6, 2010.

1. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    W które części GH/RB można grać na padzie? Chciałbym coś dla rozluźnienia pograć, a gitary na razie nie chce kupować, bo co jeśli mi się nie spodoba? No i poza tym kasy brak =P.

Do ADMINISTRACJI : Szukałem tego na forum, ale ta wyszukiwarka zawsze wyszukuje to samo, nieważne co się wpisze...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kimo

Kimo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Guitar Hero II i III o ile się nie mylę;p Granie na padzie w GH... mija się z celem to zbyt delikatnie powiedziane. Nie sprawdzisz czy Ci się spodoba w ten sposób. Wg mnie to po prostu musi być świetna zabawa, więc w ciemno kupiłem gitarę. W środę dostanę, więc dam znać jakby co. W razie czego, można śpiewać na headsecie, więc masz karaoke ;p
    Tutaj temat;p:
    http://xboxforum.pl/pomoc-f19/guitar-hero-pad-15523.html

4. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja najpierw skończyłem GH II na padzie , dałem rade wszystkie tryby prócz experta,brakło mi 3 piosenek bo wykonać ich na padzie to zadanie dla mistrzów ;)
    No ale zabawa z gitarą jest 3 razy lepsza ;P ale trudniejsza.

5. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    oraz GH: Aerosmith ;)

6. evk

evk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @Kimo
    ja zagrywałem się w III i Aerosmith na padzie i jakoś nie narzekałem, grało się bardzo przyjemnie, choć jedynie na trybie medium, na wyższych ciężko, ale fakt faktem że z gitarą napewno gra się inaczej, no i przyjemniej, można się wczuć ^^

7. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Można śpiewać w każdym GH przy użyciu headseta?! Bo jeśli tak to mmmm. Wreszcie będę miał grę dla siebie ;d! Śpiewam od 2 lat już =P.

8. Kimo

Kimo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @evk
    Jeśli tak jest to spoko, ale ja sobie jednak nie wyobrażam za bardzo grania na padzie. No- ale może faktycznie nie jest tak źle jak mówię;)
    @UP
    Mmmm... to z headsetem mogę na 100% potwierdzić w stosunku do Rock Banda 2, bo sam mam i w oczekiwaniu na gitarę coś próbowałem pośpiewać;p

9. akak

akak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    w GH 5 na 90% tez mozna spiewac.

Zabawa z gitara to cudo, kupuj :D

Tez probowalem spiewac - teraz moge tylko przy okazji wyglupow ze znajomymi albo jak nikogo na chacie nie ma .

Wczytywanie...

Poleć forum