1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero/Rock Band

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez SFU666, Sierpień 8, 2010.

1. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich.
    Kupiłem ostatnio Guitar Hero Metallica+gitara i mam do was pytanko.W której grze Guitar Hero czy Rock Band są kapele typu Cannibal Corpse,Behemoth.Chodzi mi o naprawdę mocne kapele.Na YT są filmy z tymi zespołami,ale nie wiem co i jak.Może to są dodatki do wykupienia.Proszę was o to,żebyście napisali co i jak mam zrobić żebym mógł grać przy takich kapelach jw.
    Z góry thx!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    W podstawowej wersji WT ani 5 nie ma takich kawałów. Tak samo w tych seriach markowych dla zespołó ( Metallica i Aerosmith ) Więc na pewno są to treści pobrane z XBL lub może kawałki nie z tej gry. Może np gra typu Frets on fire z nałożoną skórką?
    Poszukaj na tronie Xbox.com | Home w marketplace tych kawałków dla WT lub 5 bo tam powinny być. Poszukałbym ale tam troche stron jest więc sam musisz.

4. grzesiek34232

grzesiek34232 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A nie wiadomo czy da się skądś pobrać piosenkę i zrzucić na dysk? Ewentualnie skąd pobrać oprócz Xbox Live? Istnieją jakieś fora na których ludzie tworzą customowe utwory np. więcej piosenek System of a Down lub Rammstein? Chodzi mi tutaj o GH i RB bo widziałem, że RB ma bardzo dużo piosenek do pobrania.

5. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Znalazłem:
    Rock Band:Mayhem Tour 2009 Pack

-"Disposable Teens" - Marilyn Manson
    -"Empire of the Gun" - God Forbid
    -"This is Exile" - Whitechape
    -"Hammer Smashed Face" - Cannibal Corpse
    -"Embedded" - Job For a Cowboy
    -"What A Horrible Night to Have a Curse" - Black Dahlia
    -"Conquer All" - Behemoth
    -"Black Magic" - Slayer

Jeśli macie jeszcze coś to piszcie.

6. Fenen

Fenen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    U mnie nikt niechce odpowiedziec :p wiec zapytam sie ciebie bo widze grales w HG wiec mam pytanie.Jak wączyć tryb że niema juz koorów zielony,żółty niebiesk itp tylko wszystko staje sie niebieskie.To by muc uaktywnic to chyba trzeba przejsc bez pomylki pod swietlane kolory i pod koniec jest taka blyskawica.Bo chyba StartPower to uaktywnia na gitarze ale niema bata bo niedarady wcisnac to przy grze na Hard (ja na tym gram) bo niema czasu by prawa reka zeszla ze "strun" .

7. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja jestem "świeżak" na gitarze(mam 4 dni).Gram na Easy,czasem na Medium wskakuje i niebieski kolor wyskakuje często,jak dobrze gram(chyba):). Na Hard raz wskoczylem to myślałem ze mi ręka pęknie:)

8. Fenen

Fenen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    4dni i easy?? . ja jak ją kupiłem to odrazu Medium i już 2piosenki na 100% mam :p a mam ją niecałe 3dni i za pare dni mysle na hard sie przezuce

9. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Sfu Ciągnij sobie Rock Band music store, albo zobacz na wiki. RB ma np. at the gates, hunted, , children of bodom , megadeth . Tylko pamiętaj , że wraz z brutalnością idzie w górę poziom trudności , więc niekoniecznie musisz mieć dużo frajdy z grania tych kawałków;). Na tę chwilę jedynie GH 5 ma du hast z repertuaru r+.

10. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzieki @Duster1,rozejrzę się za RB. Oblukałem jeszcze GH:Smash Hits też ciekawe kawalki.

Wczytywanie...

Poleć forum