1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero Warriors of rock + za cichy mikrofon

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez arkpra, Grudzień 24, 2011.

1. arkpra

arkpra Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich serdecznie.

1. Od wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem xboxa i gh. Na razie jest wszystko ok z tym, ze jak chce pośpiewać niezależnie od tego czy podłącze słuchawki czy podłącze mikrofon, bardziej słychać śpiew gwiazdy niż mój i to nawet jak dre ryjka. Czy można coś z tym zrobić?.
    2. W jaki sposób można ściągać dodatkowe piosenki?

Pozdrawiam i życzę miłych świąt.
    Arek

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie nie mozna, chyba ze sprobujesz pokombinowac z glosnoscia w opcjach ale watpie zeby cos dalo bo po co ma byc slychac ciebie w grze skoro slychac w pokoju, ta gra nie jest nastawiona na karaoke to tylko dodatek, a piosenki sciaga sie z marketu

4. arkpra

arkpra Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szkdoa

Szkoda, ale spoko pokombinuje z ustawieniami głośności.
    Pozdrawiam.

5. arkpra

arkpra Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    kombinacje w opcjach niewiele dały. Dalej prawie w ogóle mnie nie słychać. Podejrzewałem uszkodzony mikrofon tak źle mnie słychać, ale podłączyłem ten sam mikrofon do PC i tam o wiele lepiej daje. Czyżby to była wina gry ?
    W dniu dzisiejszym dostane word tour to na nim sprawdzę.

Natomiast mam jeszcze 1 zapytanie jak można odpalić moc na perkusji ? Na gitarze podnosi się gryf a na perce się ładuje a nie wiem jak jej użyć.

Dziekuję za pomoc i pozdrawiam
    Arek.

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wypadaloby skonczyc tutorial to bys wiedzial, jesli dobrze pamietam to trzeba uderzyc zolty i niebieski talerz ale pewny nie jestem

7. arkpra

arkpra Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    A rzeczywiście jest tak takie ustrojstwo jak tutorial i wczoraj to przeszyłem. Trzeba jednocześnie uderzyć w żółty i pomarańczowy z tutoriala wynika.
    Dziekuję za pomoc i pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum