1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero Warriors of Rock - zniknęły pobrane piosenki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzysiekrulez, Październik 8, 2014.

1. krzysiekrulez

krzysiekrulez Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakiś czas temu, już dawno dosyć pobrałem sobie piosenki przez Xbox Live, było tam około 15 darmowych, 5 jeszcze sobie kupiłem. No i wszystko pięknie ładnie śmigało. Po jakimś czasie, około 2 lata, tak ni z gruchy ni z pietruchy nie ma tych piosenek. Normalnie załączam sobie gierkę i nic, tylko te podstawowe. No i teraz pytanie, co ja mam robić z tym? Przepatrzyłem dysk twardy, tam ich nie ma, w ogóle nie ma żadnych plików pobranych do gry, są tylko pliki zapisu (zaznaczam, że nie wiem czy coś było, gdy piosenki działały). Nie mam aktualnie Xbox Live, tak sobie myślę, że mogą być dostępne do pobrania za free (nawet te za które zapłaciłem) po wejściu do sklepu. Ale pewności nie mam i nie chcę ryzykować forsy. Ktoś się spotkał z czymś podobnym?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Historia pobranych plików i daj pobierz ponownie. Jesli na dysku ich nie ma to ich nie wyczarujesz inaczej

4. krzysiekrulez

krzysiekrulez Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A możesz mi powiedzieć jak trafię do tej historii plików? Bo w sumie rzadko korzystam z xbox live i nie jestem rozgarnięty w tym zakresie.

5. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Gdy jesteś w głównym menu konsoli naciskasz przycisk Guide na padzie(ten co świeci na zielono ze jest podłączony )
    Następnie klikasz LB i przechodzisz do lista pobieranych plików i tam masz historię

Wczytywanie...

Poleć forum