1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero własna koszulka dla avatara

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Patrolek PL, Kwiecień 4, 2010.

1. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Witam,
    Szperając po sieci znalazłem to Guitar Hero | TShirt Design Contest Robi się tam własną koszulke dla naszego avka :) Trzeba się zaejestrować, zalogować i wrzucić tam obrazek w formacie *.tga (256x256). Na końcu dostajemy kod na tą koszulke na twiterze lub facebooku. Nie mam tego ani tego więc nie moge sprawdzić jak działa. :)

Ps. Nie znalazłem nic na ten temat na forum, nie wiem czy to działa (z wypisanego wyżej powodu), i nie wiedziałem w jakim to dziale dać :) (jak nie w tym to prosze o przeniesienie). (Więc ogółem nie wiem czy to działa więc jeśli nie to ostrzegam żebym nie dostał warna)

Wczytywanie...

Poleć forum