1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero własna muzyka

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez gagami, Luty 1, 2009.

1. gagami

gagami Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie odnośnie Gutar Hero(nie znalazłem takiego wątku) .A mianowicie zważyłem że na filmikach z YT ludzie mają podkłady np z anime lub z filmów,a moje pytanie jest takie czy te piosenki wrzuca się na dysk konsoli czy pobiera z XBL?. Będę bardzo wdzięczny z odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Na xbl widziałem parę razy do ściągnięcia packi nowych podkładów najczęściej dają parę tego samego zespołu.

4. Yoshimori

Yoshimori Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Na PS2 fani stworzyli Anime Hero i Anime Hero 2: Evolution, ciekawa sprawa, szkoda, że na x360 nie można robić własnych modów, tylko wszystko trzeba pobierać z marketplace za grubą gotówkę ;/

5. Luuunatyk

Luuunatyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław. : )
    gruba gotowka to 40 zloty ? :D
    ale na pc to moga mario muzyke sciagnac i grac w GH a na xboxie lipa ;/ :D

6. Walkiria0

Walkiria0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odświeżę temat - czy coś się zmieniło w tej kwestii ? Da się dogrywać piosenki bez łączenia z XBL ?

Wczytywanie...

Poleć forum