1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero WoR,VH problem - autoclick

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Onyx88, Lipiec 28, 2012.

1. Onyx88

Onyx88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie-Zdrój
    Witam serdecznie.

Trzy dni temu kupiłem na Allegro grę Guitar Hero na Xbox 360.
    Wszystko oryginalne, gry zafoliowane z folią zabezpieczającą otwarcie opakowania wewnątrz.
    Gitara o dziwo była zakurzona lecz nie miała śladów użytkowania - towar z magazynu bo przesyłka w 24 H.

Grę zakupiłem zafascynowany sprawdzeniem jej u znajomej dlatego też wiedziałem jak do tego podejść :)
    Odpalam grę - gram sobie przez jakieś 4 godziny - Bardzo pozytywnie :)
    Na następny dzień odpalam grę i tu jest problem otóż podczas czy top samej gry, czy poruszaniu się po meny xbox'a360 zostają dokonane różne naciśnięcia ze strony kontrolera bez mojej ingerencji. Np gram jakąś piosenkę i załancza mi się menu-pauze game- daje resume i gram dalej - po chwili to samo, kładę gitarę na podłodze i tak w kółko menu->gra->menu->gra->menu->gra->menu->gra->menu->gra->menu->gra->menu->gra->...menu->gra. Nie wiem co zrobić. To samo dzieje się rónież w menu Xbox'a. Wszystko zsynchronizowane, baterie pomimo, że nowe z zestawu to poszedłem zakupić kolejne - efekt ten sam. Poszedłem do kolegi - włożył płytę - synchronizacja - gram - to samo.
    Zainstalowaliśmy płytę na pamięć masową Xbox'a - to samo.

Jakieś sugestie? ktoś się spotkał z takim przypadkiem?

Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    jak dla mnie to gitara jest uszkodzona, odeślij ją na gwarancję :)

Wczytywanie...

Poleć forum