1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

guitar hero world tour problem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez chris_171, Luty 13, 2009.

1. chris_171

chris_171 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z gitara do GHWT, kupilem ja uzywana na allegro jest niby w 100%. Dzisiaj do mnie przyszła i nie chce mi sie polaczyc z moim x.
    Robie wszystko zgodnie z instrukcja: włączam xboxa, włączam gitarę, wciskam na przycisk connect na xboxie i connect na gitarze, a ta dioda w gitarze caly czas swieci, a polaczenia brak.
    Pliz o pomoc, bo mam akurat weekend i chcialem sobie pograc:mad:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shadow Rox

Shadow Rox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zgorzelec
    A pad działa Ci normalnie (czy się łączy?), jeżeli tak to prawdopodobnie padł przekaźnik w gitarze i sam raczej nic nie zrobisz... Gwarancja ew. jakiś servis (elektryk co go wymieni) i nie koniecznie musi być to wina sprzedającego (że bubel wcisnął) uszkodzić ten układ wcale nie jest trudno... Wystarczyłby mocny wstrząs np. kurierowi spadła paczka na ziemie i po zawodach... Podobnie masz z padami :/ Można powiedzieć, że gitary do GH to delikatna sprawa... niestety :( PZDR.

PS. Jeżeli to gitara od World Tour to musi być na gwarancji (nie dawno wyszły, a masz na nią 2 lata)

4. GourryPl

GourryPl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Konin
    A ja mam pytanie w sprawie Systemy gry. czy jest on region free bo chce kupić gre w ameryce gdzies czytalem że jest region free ale jak patrze na okładki to pisze NTSC i nie chce kupić bubla

Wczytywanie...

Poleć forum