1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero world tour

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Melanisko, Kwiecień 3, 2010.

1. Melanisko

Melanisko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam..mam pytanie..kupiłem ostatnio Guitar Hero 3 Legends of rock razem z gitarą..chce sobie jeszcze dokupić samą grę World Tour...powiedzcie mi...czy ta gra wymaga perkusji i mikrofonu..czy można grać na samej gitarze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Można grać na gitarze. Piosenek jest dużo i są dość fajne więc nie wahaj się i kupuj :)

4. Melanisko

Melanisko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok to super..tylko chyba nie zrozumiałeś mojego pytania wiem ze mozna grac na gitarze...ale czy można grać TYLKO na gitarze...bez perkusji i mikrofonu

5. Gaara890

Gaara890 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak,można grać TYLKO na gitarze.

Wczytywanie...

Poleć forum