1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero World Tour

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ziombel, Listopad 21, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ziombel

ziombel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Witam.

Mam pytanko odnosnie tej gry - czy jak kupie oryginał to moge grac na przerobionej konsoli przez neta, nie obawiajac sie, ze dostane bana ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Nie! Microsoft banuje za przerobiony napęd a nie za piracką grę, czyli nieważne czy grasz na oryginale czy piracie dla nich liczy się tylko napęd. Możesz mi wytłumaczyć czemu chcesz kupować oryginalną grę skoro masz przerobioną grę? nie lepiej ściągnąć??

4. ziombel

ziombel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Po pierwsze - dzieki za info
    Po drugie - własnie o to chodzi, kupiłbym oryginał jakbym mógł przez neta gra, a tak jak mi napisałes, ze nie mozna to sobie ściągne :)

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    To już wiesz. Zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.