1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero World Tour

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez boogie, Kwiecień 28, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. boogie

boogie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy ktoś orientuje się może czemu tak trudno jest dostac u nas od jakiegoś czasu kompletny zestaw do World Toura (perka + gitara + mikrofon)??

O co chodzi??

2. Lotnik421 Xbox One

3. czester21

czester21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Po pierwsze to nawet nie wiem czy Guitar Hero miał Polską premierę, chyba nie... nie ma dystrybutora na Polskę tej gry, więc wszystko co widzisz na allegro czy w sklepach jest sprowadzane od zagranicznych dystrybutorów.

Po drugie taki zestaw jest strasznie drogi, ponad 700 zł o ile się nie mylę, niestety ale dla przeciętnego Polaka to dość dużo za narzędzie służące tylko rozrywce, w związku z czym liczba konsumentów tego zestawu jest dość mała i wiele osób nie chce już sprowadzać tych zestawów bojąc się o to, że po prostu ich nie sprzedadzą.

Oczywiście mogę się mylić i powody tego są zupełnie inne

4. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    W empiku w kielcach cały zestaw 2tyg temu był za 799zl

5. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    Tiaa, GHWT ma polskiego dystrybutora, jest nim LEM (Licomp Empik Multimedia). (seria Rock Band nie ma polskiego dystrybutora) Zestaw full band jest rzadko spotykany wlasnie z powodu swojej ceny i niewielkiego popytu, ja swoj zestaw kupilem tu [xmaniac] bo wychodzilo w miare najtaniej.

6. boogie

boogie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A powiedzmi jak z awaryjnością bo słyszałem ze czerwony bęben pada :(

Ja zamówiłme w stereo.pl grubo przed Wielkanocą za 740 pln i do tej pory czekam na dostawę, znaczy oni czekają na dostawę od dystrybutora czy tam z zagranicy już sam nie wiem bo tez się z informacjami mocno ociągają. chyba skorzystam z tego sklepu co go polecasz.

7. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    No ja z XManiakiem wiekszych problemow nie mialem, kupowalem od nich przez Allegro. Perka gra bezproblemowo, troche tylko talerze slabo wylapuja (zolty i pomaranczowy) ale podkleilem je tasma i jest lepiej. Kiedys chcialem zeby cala perka byla troche bardziej czula i zeby mozna bylo grac na niej ciszej, ale po kilkunastu przegranych godzinach stwierdzilem ze na to nie ma rady - granie na perce jest glosne i tyle :) Mozna kupic kabel USB-Midi, podlaczyc perke do PC i uzyc specjalnego programu do zmiany czulosci. Pewnie kiedys go kupie bo i tak zechce podlaczyc ja do PC i pobawic sie roznymi syntezatorami perkusyjnymi, ale do tego czasu musze sie podszkolic w graniu hehehe :)

8. danyboy

danyboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Też kupiłem w xmaniac. Generalnie polecam, a pozatym swego czasu nie mogłem znaleźć nigdzie indziej. Tak jak poprzednicy podejżewam że problemem w dostępności jest zaporowa cena. A szkoda - bo to sprzęt nietani i wg. mnie podatny na awarie (nie mówię że awaryjny tylko ze względu na to specyfikę może się okazać że czasem coś padnie) więc przydał by się legalny dystrybutor i normalny serwis.

9. budibosman

budibosman Guest

Posiadam nowe talerze do perkusji GuitarHero, ale działają także z innymi perkusjami (ALESIS, YAMAHA, ROLAND).

Dostępne w dwóch kolorach i dwóch wersjach (śliskie/szorstkie):

Link do aukcji(pomarańczowe):
    Guitar Hero talerze pad perkusja (998590916) - Aukcje internetowe Allegro

Link do aukcji(żółte):
    Strona przedmiotu - Aukcje internetowe Allegro

Można dogadać się emailowo poza aukcją odnośnie szczegółów. Wiadomości proszę kierować na:

budibosman@gmail.com

Polecam i pozdrawiam. Zachęcam do licytacji.

10. buli889

buli889 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale ceny... na allegro kupilem Cały zestaw Warrior of rock za 350 zł. gram juz prawie rok i wszystko ladnie sprawne ;)

11. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Zobacz kiedy temat zostal zalozony.
    Prawie 2 lata temu. Zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu: