1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez yaqub, Grudzień 8, 2009.

1. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zamierzam na święta kupić sama gitarkę do GH (gry oczywiście z internetu). Znalazłem takie coś empik.com - Guitar Hero Alone Guitar (X360) - Activision- 279.9zł - sama gitara za 279 zł. Czy ta gitara jest dobra (czy rozni sie od innych, gorsza lepsza? nie znam sie) i czy jest to dobra cena za nową gitarę. Jeśli ktoś zna stronkę, z której można kupić taniej to byłbym wdzięczny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciek10

maciek10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak dla mnie to dość drogo . Ja używane GH world tour + gitara +mikrofon na allegro za 320zł a stan był naprawdę bardzo dobry.

4. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To pod choinkę więc zależy mi, żeby była fabrycznie nowa :).

5. GumisSsPL

GumisSsPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. Qsh

Qsh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    3city
  7. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    Kup Cały zestaw Rock band około 400 zł... Oczywiście na Allegro (nówka)
    Mikrofon + Gitara + Perkusja :) "NeW"

8. Fedor

Fedor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    1) Z dotykowym panelem, 200zł na Allegro, pasuje do Xboxa i PS3.
    2) Ewentualnie, jeśli zależy Ci na kompatybilności tej gitary z Xboxem i PC to przewodowa za 130zł, ale ta pierwsza lepsza.

9. mistrzoo191

mistrzoo191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K-ce
    miałem tą gitarke i szczerze Ci powiem że nie warto kupować bo

1) brak panelu dotykowego
    2) ja swoją mało śmiganą sprzedałem za 100 zł więc dawać tyle za taką nówke, to sie rok temu opłacało .

10. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za rady i sugestie, ale tak jak pisałem wcześniej chodzi mi o nówkę i samą gitarę. Niestety na perkusje i mikrofon nie mam funduszy :(. Zainteresowałem się tym:
    GUITAR HERO METALLICA X360-GITARA+GRA-MERCURY!!! (845861422) - Aukcje internetowe Allegro
    Piszecie, że tanio można znaleć, za 200 zł, ale jakoś nigdzie nie znalazłem. Znacie może jakąś stronkę, gdzie można zakupić po promocyjnej cenie (święta, święta). W MM itp. nie ma żadnych promocji?

11. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jesli mozesz dolozyc do kwoty jaka podales w pierwszym poscie roznice miedzy nia a ta z gh metallica to bierz smialo ten zestawik z gh metallica. Ta ktora podales na poczatku linka jest z gh 3 i z tego co mi wiadomo po pewnym czasie zaczynaja sie z nia problemy (np przestaja dzialac niektore klawisze, czasem gryf gitary nie laczy poprawnie z dolem gitary i zdarzaja sie tez lagi miedzy wcisnieciem jakiegos przycisku a odczytaniu tego przez gre.), a juz z pewnoscia nie jest ona warta takiej kwoty. Natomiast gitarka ktora znajduje sie w zestawie z gh metallica, to ta sama gitara ktora jest w guitar hero world tour, posiada ona tylko inny faceplate. Jest ona znacznie lepiej wykonanana i wygodniejsza w uzytkowaniu, sam mam taka i po ponad rocznym intensywnym uzytkowaniu jej (prawie codziennie, kilka godzin gry na expercie) nadal swietnie dziala. Nie sugeruj sie tym smiesznym panelem dotykowym. Jest to tylko zbedny bajer (moim zdaniem) i nie gra sie przy uzyciu tego wygodnie, ale naszczescie mozna go wylaczyc w opcjach gry, a specjalne sekcje (solowki) znacznie wygodniej i latwiej gra sie uzywajac normalnych, kolorowych przyciskow. A co do samej gry to gh metallica moim zdaniem jest najlepsza z calej serii gh, mowie to jako fan calej serii gh, a ukonczylem wszystkie czesci tej gry.

12. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki swiniolak za objaśnienie :DD rozpisałeś się. A nie wiecie skąd można kupić tanio? Na allegro mało ofert.

13. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    musisz co jakis czas zagladac na allegro teraz jest nie wiele ofert ale za kilka dni moze byc ich znacznie wiecej, roznie to bywa czasem mozna dorwac luzna gitare (nowa) za jakies 200zl.

14. immortal69

immortal69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    a ma ktoś taką wiedzę które gitary z jakimi wersjami gry są kompatybilne?

15. GumisSsPL

GumisSsPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Milion razy to było już wałkowane, wystaczy poszukać. Gitara SĄ KOMPATYBILNE Z KAŻDĄ GRĄ muzyczną na xbox360, a nawet ta biała gitara od GH działa z PC.

16. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    gitary od GH sa kompatybilne ze wszystkimi + RB, natomiast ta od RB nie wspolpracuje z GH3 i starszymi.

17. immortal69

immortal69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Dzięki dexxxterek
    Kiedyś przewineła mi się taka tabela komaptybilności poszczególnych gitar ale nie mogłem jej odnalezc.

18. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
  19. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    a jakieś linki do używanych tanich gitarek.Tak samo prezent pod choinke, tylko że dla mnie, a ja leje czy nowa czy nie :)

20. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    ostatnio na allegro widziałem nowe za 99zł Les Paule bezprzewodowe :) polujcie na allegro bo czasami można znaleźć dobre okazje i to kup teraz

21. euro

euro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    GUITAR HERO METALLICA i Guitar Hero World Tour Czy te 2 gitary różnią czymś sie oprócz wyglądu?? i czy jest jakas lepsza gitara od tych??

Wczytywanie...

Poleć forum