1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez LowMen, Grudzień 13, 2009.

1. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Otóż, gdy u kumpla pierwszy raz zagrałem w GH: WT na PC, oniemiałem z wrażenia! Chciałbym sobie kupić jakąś grę muzyczną i bawić się tak samo w domu! Słyszałem różne opinie i nie wiem co wybrać: GH czy RB. Dlatego też, proszę Was o pomoc w zdecydowaniu się i odnalezieniu bundle packa (gitara + któraś gra) lub składanki (gitara osobno, gra osobno). Proszę o oferty za przyzwoite pieniądze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. snah

snah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie bierz mojego zdania za wiarygodne źródło lecz lepsze opinie słyszałem o Guitar Hero 5. Jakbym kupywał grę muzyczną, wybrałbym to.

4. Qsh

Qsh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    3city
    To zależy jakiej muzyki słuchasz. Posprawdzaj track listy.
    A co do gitary to najlepiej weź tą z WT.

5. LowMen

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Jabky to ująć.... Jestem otwarty na nowe doznania muzyczne :)

6. glaz_biker

glaz_biker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    piaseczno
    ja sam troche o tym czytalem bo mam zamiar sobie kupic, i wybralem wt bo najbardziej pasuje mi soundtrack jak i cena. bo wiadomo ze gh 5 bedzie drozszy

7. LowMen

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Ok, a jakieś przyjemnie oferty?

8. LowMen

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
  9. mtplayer

mtplayer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi osobiście najlepiej podoba się gh Metallica, ale to dlatego że lubię ten zespół, co do wt a gh 5 to w obu jest trochę fajnych utworków, ale mniej przypadło mi do gustu gh WT, sporo piosenek które nijak nie chcą wpaść w ucho a ciągną się w nieskończoność, nie ma możliwości wybrania które piosenki zagrać, wchodzisz w koncert i grasz cały od początku do końca, jedna piosenka za drugą nie wybierając nawet kolejności. GH 5 ma trochę śmiesznych błędów, np jak od początku w zespole śpiewa koleś, to nawet na piosenki gdzie słychać że śpiewa kobieta, np "no doubt" to na scenie w gh jest koleś i to on drze ryja głosem kobiety :D . Ale wydaje mi się ze 5 ma więcej fajnych utworów ale to już kwestia gustu.

Wczytywanie...

Poleć forum