1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

guitar hero

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Antek22, Styczeń 12, 2011.

1. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    odebralem 2 godziny temu gitare z gra guitar hero metallica. od razu ,,analog,, na xbox guide od gitare dziala tylko wprawo i w dol,gdy przyciskam w gore lub lewo,nic sie nie dzieje. po godzinnej grze zaczal mnie denerwowac czerwony przycisk, z ktorym cos sie stalo,przyciskanie go jest trudne, trzeba mocniej walnac i czasami sie to nie udaje. czy da sie to jakos naprawic? niestety nie mam paragonu,kupilem gitarke przez neta. jak samemu nie dam rade, to czy jest na slasku jakies centrum,sklep gdzie moglbym to naprawic?
    Z gory dzieki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Antek22

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    ?? chodzi Ci o to ze tak szybko cos sie psuje ?

4. Antek22

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    odswiezam

5. AlexUnder

AlexUnder Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miałem podobny problem z żółtym przyciskiem w gitarze od Gh3 , rozkręciłem ja i przemyłem styki spirytusem , pomogło .

Wczytywanie...

Poleć forum