1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar Hero

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kiczi Mahmet, Czerwiec 3, 2011.

1. Kiczi Mahmet

Kiczi Mahmet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chce kupić gitarę którą będę mógł wykorzystać w każdej części Guitar Hero + grę Guitar Hero 3 Legends of Rock. Więc znalazłem pewną stronę
    HTML:
    http://www.ultima.pl/guitar_hero_iii_legends_of_rock_kontroler_gitara/i5195/
    i mam pytanie czy tam nie ma czasem jakiegoś haczyka ? Bo cena tej gry jest-wydaje mi się niska. Proszę pisać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Na allegro widziałem w podobnej cenie, do tego czytałem, że ten sklep cieszy się dobrą reputacją więc nie ma się czego obawiać. Tam na dole masz napisane, że niektóre mogą mieć uszkodzone pudełka bo są powystawowe ale sama gra i gitara nowe.

4. Kiczi Mahmet

Kiczi Mahmet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam jeszcze jedno pytanie czy na tej gitarze będę mógł zagrać w każdą część Guitar Hero, i czy w ogóle jest dobra ?

Wczytywanie...

Poleć forum