1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Guitar Hero

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez CiasteczkowyPotwor, Sierpień 18, 2012.

1. CiasteczkowyPotwor

CiasteczkowyPotwor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Mam pytanie odnośnie gry Guitar Hero. Czy warto sobie nią zawracać głowę? Jeśli tak to, która wersja jest według was najlepsza? (Jeśli miałbym brać już tą grę to chciałbym z gitarą). Co do muzyki, której słucham to jest to głównie Rock'n'Roll lub Rock, ale są wyjątki. Czy utwory takich zespołów jak Red Hot Chilli Peppers, Franz Ferdinand, AC/DC, Kiss są dostępne w jakiejś wersji gry?
    Jeśli temat zamieściłem w nie odpowiednim miejscu to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    RDHP nie ma w zadnej grze, Franz Ferdinand tez nie, ACDC nie pamietam a KISS jest chyba w Guitar Hero 5 i Warriors of Rock po jenej piosence no i chyba ze 3 sa do sciagniecia z xbox live, ja mam kazda wersje GH i tyle moge powiedziec ze zalezy czego sluchasz, Van Halen jest dla fanow tak samo jak Metallica, w World Tour jest wiecej ladodniejszych piosenek, natomiast Warriors of Rock to duzo metalu i hard rocka pokruju Slayera czy Megadeth wiec zalezy od gustu, przepatrz sobie tracklisty na youtube

1 osoba to lubi.
  4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Powiem krótko zwięźle i na temat.
    Nie wiem jak te gry mają się na x360..

Grałem w nie na PS2 i są jak dla mnie *********. Niby tylko wciskanie odpowiednich przycisków w odpowiednim czasie ale na nie jednej imprezie była to zajafka totalna! I wielki szał typu "WOW mogę też spróbować?????".
    Wiem że na PS2 był Guitar Hero AC/DC jak to się ma na xboxa to nie wiem.

Najlepszym wydaniem GH był dla mnie guitar hero 3. Przegrałem na nim wiele godzin samemu w duecie z moja panną oraz liczne godziny na imprezach. :)

Więc GH jak najbardziej jest dla mnie odjazdowa i warta zachodu grą :) !

1 osoba to lubi.
  5. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jezeli juz to jest rock band ACDC a to jest inna gra

1 osoba to lubi.
  6. CiasteczkowyPotwor

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Aha, bardzo dziękuję za odpowiedzi, lecz mam jeszcze jedno pytanko. Czy jeśli kupię samą grę przypuśćmy Guitar Hero World Tour i będę chciał do niej dokupić gitarę to czy każda gitara będzie pasować? Czy jest ona z góry określona? Być może to banalne pytanie, dlatego nie śmiejcie się ze mnie, no ale można powiedzieć , że jestem jeszcze łysy w tych sprawach.

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Raczej na aukcjach i w sklepach najczęściej natrafia się na gitary które działają zarówno w Guitar Hero jak i w Rock Band. Rzadko kiedy są gitary które działają tylko w GH (chociaż wg. aukcji takie też są..). Nie dam sobie ręki obciąć ale najlepiej spytać sprzedawcę. Bo na opakowaniu gitary powinno pisać, a jak mówię sam nie mam gitary więc nie potwierdzę tego na 101%. A nie chce Cię wprowadzić w błąd.

1 osoba to lubi.
  8. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    1 osoba to lubi.
  9. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to jest stary badziew ktory sie szybko psuje, mialem taka i sie rozpadla, lepiej kupic ta z world tour, pasuje do wszystkiego a jest bezprzewodowa i duuuzo lepiej sie na niej gra

10. CiasteczkowyPotwor

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  11. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Może miałeś pecha już parę lat ma taka gitarę i dalej działa idealnie.Gitara z ps3 nie zadziała z xboxem co do aukcji BAND HERO jest słaby popowe kawałki miałem tylko demo ogólnie zestaw nie taki zły.

12. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jak za gitare i 2 gry to cena jest bardzo dobra, sama ta gitara kosztuje ok 70 a gh warriors of rock tez kolo tego, co do tej gitary moze duzo na niej nie grasz, kupilem ja nowa i przestaly dzialac przyciski po 2 tygodniach grania z kolega i musialem ja naprawiac

13. toki95

toki95 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Witam,
    Ja również posiadam wszystkie części GH, więc się wypowiem. Ogólnie wybór samej gry zależy od preferowanej przez cb muzyki. Mi osobiście najlepiej podobał się GH: WT i GH: WoR. O ile ta pierwsza ma troche lepsze piosenki, to jest "podstarzała" i nie obsługuję dwóch takich samych instrumentów, co w moim przypadku stanowi problem. A GH: WoR jest dla mnie najgenialniejszą częścią pod względem trybów rozgrywki... Karierę oraz quickplay można przechodzić wielokrotnie bez znudzenia, tylko piosenki nie każdemu muszą odpowiadać. Co do gitary to najlepsza jest bezprzewodowa od WT i Band Hero.

14. LoNgEr_DGI

LoNgEr_DGI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-wa
    Hej,
    Jeśli chodzi o samą gitarę to polecam tą z world of tour

Tylko ta ma specjalny touchpad (panel dotykowy) do solówek.

Wczytywanie...

Poleć forum