1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guitar hero

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tommyw200, Wrzesień 4, 2012.

1. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, mam kilka pytań:
    1. Czy Activision skończyło z serią Guitar Hero?
    2. Dlaczego nigdzie nie umiem znaleźć Guitar Hero Smash Hits do kupienia?
    3. Czy zapowiedziane jest jakieś nowe Guitar Hero?
    Tyle, z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. GaRDziol PL

GaRDziol PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć, z tego co mi wiadomo rok temu Activision niby definitywnie zakończył swoją przygodę z Guitar Hero.

"W związku z powtarzającymi się spadkami w gatunku gier muzycznych, firma Activision zdecydowała się rozwiązać jednostkę odpowiedzialną za Guitar Hero i wstrzymać działalność na rzecz rozwoju tytułów z tej serii na rok 2011. Zdecydowaliśmy się też przerwać prace nad True Crime: Hong Kong. Decyzje te podejmowane są w oparciu o chęć skoncentrowania się na szansach stworzenia najlepszych na świecie produktów interaktywnej rozrywki."

Później Dan Winters z Activision powiedział, że marka nie znika tylko robią sobie przerwę.

"Żeby rzecz wyjaśnić, robimy sobie przerwę z Guitar Hero, nie kończymy z grami"

Tak więc:
    1. Narazie tak.
    2. Ciężko jest teraz znaleźć ale spróbuj pod inna nazwą "Guitar Hero Greatest Hits" ale wątpię ze wynajdziesz coś na X'a.
    3. Ostatnią częścią było Guitar Hero: Warriors of Rock i narazie nie zapowiada się nic nowego.

1 osoba to lubi.
  4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    1. nie skonczylo, powiedzieli ze narazie robia przerwe ale to nie koniec tego typu gier, ale za to Rock Band trzyma sie dobrze i obecnie bije GH pod wzgledem grywalnosci i ilosci piosenek
    2. ciezko bo ta gra chyba nie byla u nas wydana
    3. narazie nie

5. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Co do Smash Hits, to rzeczywiście bardzo ciężko dostać. Ja kupiłem na allegro wersje NTSC, właśnie z podtytułem Smash Hits. Na Europe jest wydane to samo z podtytułem Greatest Hits. Na ebayu napewno coś jest, poszukaj tam.

Wczytywanie...

Poleć forum