1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gun Loco - nowe zapowiedziany EXCLUSIVE!!!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez pawel1503, Sierpień 16, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Koncern Square Enix zapowiedziało grę wyłącznie na Xbox'a 360 Pod tytułem Gun Loco. produkcja została określona jako 'Sprint-Action Shooter' Akcja będzie się rozgrywać na planecie służącej za więzienie dla najbardziej szalonych kryminalistów. Wcielając się w różne postacie będziemy musieli przetrwać w tym dziwnym i brutalnym świecie. Ważne będzie uciekanie, skakanie, chowanie się i wykorzystywanie elementów otoczenia. Z tego co mi wiadomo gra będzie posiadała tryb Multi. Po obejrzeniu Trailera mam wrażenie, że jest to lekkie skrzyżowanie Mirror's Edge z Crackdown. Moim zdanie to kolejny średniak pokroju Crackdown. Mam nadzieję, że na jutrzejszym Gamescom dowiemy się co nieco

Trailer: YouTube - GUN LOCO *EXCLUSIVE XBOX360* GAMEPLAY TRAILER

2. Lotnik421 Xbox One

3. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    gierka po "kamerce z boku" różnych ślizgach, powerach itp. cholernie przypomina mi mmofps'a GunZ, czyli będzie ostra jatka :)

4. Wonex

Wonex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tylko żeby było multi ciekawe jakie zyski będę z tej gierki ... Trailer no nawet niezły ...

5. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Kolejny tytuł w wojnie konsol. Widać ewidentnie, że zestawienie słów Microsoft i exclusive jest jak równia pochyła w dół. Albo ich nie ma w ogóle, albo są jak idź stąd i nie wracaj. Microsoft mógłby się wreszcie wziąć do roboty i zatroszczyć o exa z najwyższej półki zamiast serwować tandetne suplementy, jak ten wyżej...

6. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    prawdopodobnie kolejny massive action game, odpowiedź m$ na MAG'a po nieudanej próbie z APB

7. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Tylko widzisz, na podstawie takiego filmu można się wiele dowiedzieć. Trudno byłoby oceniać, gdyby to był render, jednak wszystko wskazuje, że jest to in-game. Pomysł jako rozpowszechnienie gatunku fajny, bo ciężko o gry MAG/MMO na konsolach. Pomysł jako gra kiepski, wykonanie tragiczne. Jedynym sensownym tytułem w tym stylu jest Brink.

8. Toczygroszek

Toczygroszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ojeeeej. Jak zwykle, fanboyskie wypowiedzi szanownego Daruska, normalka, zdążyliśmy przywyknąc :) Filmik Ci się nie podobał? Jak wielu osobom. Ale w grę nie grałeś ani nie czytałeś żadnej recenzji, więc jej nie oceniaj.

Moim zdaniem ten tytuł ma w sobie duży potencjał. Zarówno single, jak i multi player mogą byc kosmiczne. Wyobrażam sobie rozpierduchę na planecie więzienie. Postacie wcale nie muszą byc minusem, a wręcz przeciwnie. Może to będzie taka zwariowana, mocna gra. Tzymam kciuki.

A od siebie mam takie pytanie do Ciebie, Darusek. Powiedz mi, czy Ty grasz na Xboxie? Może nie podłączasz się do live? Bo na Twojej karcie widzę wciąż te same gry i tą samą ilośc punktów.

9. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Gdy zobaczyłem ten filmik od razu nasunął mi się tytuł z PS3 który będzie wydany na jesieni 2011,a mowa o "Twisted Metal" Zobaczymy co z tego będzie lecz nie wróże tej grze świetlanej przyszłości.

10. Toczygroszek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobra dobra, ja wolę poczekac. Nie oceniam książki po okładce. Chociaż czasem i tak się zdarza. Faktem jest, że na razie okładka odpycha zamiast przyciągac. Ale daje też do myślenia i dlatego jak piszę, widzę spory potencjał.

W Twój dar nie wątpię i mam nadzieję, że to jest ten przypadek, w którym się mylisz.

Twisted Metal to znany, lub niektórym nieznany, tytuł z PS 1. Świetna gra, nie zapomnę tych wszystkich tekstów jakie siepaliśmy do siebie grając w to cudo :)

I dlatego dla mnie nie Gun Loco nie kojarzy się z Metalem. Ten drugi to rozpierdzielanka wyścigowa. Pojazdy i narzędzia destrukcji były numerem jeden.

11. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Widzisz tylko eee jakby to powiedzieć. To co napisałeś planeta, wiezienie, r.ozpierducha (fajna cenzura z automatu na forum) ludzie z wariatkowa - to słowo klucz dzięki którym każda gra jest przedstawiona na początku. To nic innego jak tagi strony www określające jej zawartość. Owe kilka słów owszem działa na wyobraźnie. Tak samo można powiedzieć o Mass Effect 2 (świetna dla mnie gra) planety, zróżnicowane rasy, własny statek i już w głowie kreuje się epicka wizja podboju wszechświata. Ja nigdy nie kieruję się słowami kluczowymi, tylko tym co widzę. Na szczęście nie zostałem uraczony renderem w stylu Codename Kingdoms, tylko SE zaprezentowało mi (być może nie czysty gameplay) ale film, na którym pokazane jest czym ta gra będzie oraz to jak wygląda. Czy mnie to przekonało? Niestety nie. Jeśli pierwszy film nie zrobił na mnie żadnego wrażenia (a najmocniej w pamięć zapada właśnie pierwsza chwila) to w przyszłości raczej też nie zrobi...

12. Toczygroszek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tu się zgodzę, na mnie też wrażenia nie zrobił.

Dobrze jest, jeżeli w ogóle zapadnie w pamięc. W tym wypadku zapada definitywnie. I to jest już duży plus. Dodatkowo działa na wyobraźnię, choc nie są to moje "klimaty", jeśli tak to nazwac można.

Sprowokowałeś mnie trochę do napisania swojej "opinii" o tej grze. "Opinii" dlatego, że włączyłem ją raz/ kilka razy na PC i już nigdy do niej nie wrócę. Odpycha mnie ten tytuł. Nie będę się rozpisywał dlaczego. Może spodobałby mi się, gdybym pograł trochę dłużej, na konsoli, ale czuję taką niechęc, że szkoda mi pieniędzy. Prawdopodobnie niesłusznie.

Właśnie ten render mi i wielu innym osobom zapadł w pamięc, wiem, powtarzam się. To było coś, mimo, że było to nic. Taki filmik zapewne dlatego, że gra nie jest czyt. nie była jeszcze w produkcji. A może to celowy zabieg. Czekam na Gamescom.

13. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Wydaję mi się, że gierka będzie raczej nastawiona na multi... Wygląda ciekawie lecz na pewno nie znajdzie się na szczytach listy oczekiwanych gier przeze mnie ;p
    Po premierze poczekam na opinie i się zobaczy

14. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    Zagrajcie w GunZ :) Gun Loco będzie podobną grą, tylko w lepszej oprawie graficznej. :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum