1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GUN Stealth Patch Pomocy

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez eddpl, Styczeń 8, 2008.

1. eddpl

eddpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    mam pytanie bo nie chce marnować płytki a trochę kosztuje.
    Mam grę GUN PAL. Nie miała Stealth więc zabrałem się do roboty. Programem XDVDMulleterBeta10.2 wgrałem PFI ale nie mogłem wgrać DMI pisało że jest złe. Szukałem po stronkach wszystkie były złe. Zgrałem Stealth Patch NTSC i wtedy załadowałem PFI - PAL + DMI - NTSC i wszystko wygląda bardzo ładnie region Free itd. Czy będzie działać ta gra z tym mixem?
    P.S. Mam w konsoli Chipa ale i tak muszę wgrać PFI DMI i Video bo inaczej nie odpalę gry czy to normalne?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: GUN Stealth Patch Pomocy

Jesli nie bedzie dzialac to wychodzi na to ze jest to wersja gry ntsc.

4. eddpl

eddpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: GUN Stealth Patch Pomocy

OKi sprawdziłem i działa czyli PFI-PAL +DMI-NTSC nie wiem jak odwrotnie i czy na gre PAL można wgrać całościowo NTSC Patch

Wczytywanie...

Poleć forum