1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guns N' Roses w Polsce! Rybnik, 11-07-2012!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TheDarkKnight, Luty 10, 2012.

1. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Witam.
    Fani zespołu pewnie zacierają ręce już (od dziś sprzedaż biletów), a ja jestem ciekaw czy jacyś fani na forum są, którzy mają zamiar/chcieliby jechać na ten koncert :)

Szczegóły odnośnie koncertu znajdziecie na gunsnroses.com.pl - polski serwis fanów Guns N' Roses - Strona Główna , zainteresowanych zapraszam.

No więc jak, jest ktoś w gronie Xbox-Playerów zainteresowanych tym wydarzeniem? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    Lubię Guns'ów, ale trochę za dalego.
    Z chęcią bym pojechał, ale mieszkam blisko 3miasta ;/

4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    hmm.. kiedyś to było coś a teraz sam nie wiem:confused:
    Z tego co pamiętam ta Axel już od kilku (nie wiem czy kilkunastu) lat chciał reaktywować kapele tylko coś mu nie wychodziło. Jakoś nie jestem przekonany do tego. Wolałbym być na koncercie "Metallica":p

EDIT:
    Jeśli moja wypowiedź źle zabrzmiała to chce sprostować, że jestem fanem G'n'R ale jakoś nie wierze w ten powrót:p

5. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jasne że to nie to samo, ale czasu nie cofniemy a to jest świetna okazja żeby zobaczyć GN'R w Polsce. Bo wątpie żeby pofatygowali się kolejny raz do nas. Axl ma 50 na karku już więc wydaje mi się że to drugi i ostatni raz kiedy do nas zawitają. Ja wciąż to rozważam, ale na sam fakt że tyle kasy pójdzie na jeden koncert, przechodzą mi ciarki po plecach :) Blisko Rybnika nie mieszkam, więc sam dojazd troche będzie kosztował...

6. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    ho ho teraz dopiero zobaczyłem że z Olsztyna bym musiał caaaaaaaaałą Polską przejechać. Ja na 100% odpadam
    ...a po Twoim poscie zastanawiałem się czy może jednak iść na koncert:p

7. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Hehe no to rzeczywiście też za blisko nie masz :) Ja mam 200 km 'z groszami' więc tak średnio. Ale transport mimo wszystko też mi odchudzi portfel niestety...

Wczytywanie...

Poleć forum