1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gunstringer na Kinect - czy wyszła polska wersja?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez arti82, Styczeń 2, 2013.

1. arti82

arti82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pytanie jak w temacie - czy gra Gunstringer wyszła z napisami PL?

Na Alle przewinęła mi się ta gra z okładką tak jakby na niej pisało polska wersja językowa - napisy (ale jakość okładki nie pozwala na zidentyfikowanie napisu w 100%) w takim owalnym czerwonym polu ale oficjalnie nigdzie nie znalazłem info po wersji PL tej gry. Ktoś jest w stanie odpowiedzieć na moje pytanie?

W demo nie mogę znaleźć opcji polskich napisów.

P.S.
    Znalazłem taki wątek http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/gunstringer-polskie-napisy-113403/ ale bez odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. grisza133

grisza133 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Grodziec, Bielsko, Poland, Poland
  4. arti82

arti82 Świeżak Świeżak

Polubienia: