1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

guota hero - fałszuje i whammy bar nie działa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jagodowa, Marzec 29, 2013.

1. jagodowa

jagodowa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sorry, ze sie powtarzam, ale nie moge znalezc swojego postu, wiec jeszcze raz moze napisze... mam od wczoraj problem z guitar hero (warriors of rock) - gitara zaczela "falszowac", szczególnie słychac to na długich nutach i jednoczesnie whammy bar przestał działac (pewnie ma to zwiazek). Wymieniłam baterie (na wszelki wypadek), whammy bar wyglada ok, zadnych fizycznych zniszczen... przyjemnosc z grania, a zwlaszcza sluchania spadła do zera. Jedyna rzecz, ktora zrobilam nie tak jak zwykle jest taka, ze musze grac z gryfem postawionym do pionu, bo gram zlamana reką i nie moge trzymac gitary w poziiomie (ale jak probuje trzyamc w poziomie to falsz nadal jest). Bede wdzieczna za wszekie wskazowki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    obstawiam tu bardziej na zlamana reke bo ciezko tak grac... jesli nie to poprostu gitara dobila swojej zywotnosci, ten sprzet slynie z dosc sporej awaryjnosci

4. jagodowa

jagodowa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no cięzko grac, ale sie da :) gitara ma dopiero 3 miesiace (Mikołaj przyniósł;), jest przeze mnie bardzo dobrze traktowana, a uzywana była z raz, dwa w tygodniu, whammy bar specjalnie mnie jakos nie kreci, więc nie uzywałam go intensywnie. A teraz po zlamaniu reki w ogóle jej nie uzywałam prawie miesiac, bo miałam niezbyt sprawne palce - to miała byc moja forma rehabilitacji, ktora zreszta bardzo dobzre się zapowiadała, gdyby nie te irytujace falujace dzwieki... Jak trzyma sie gitare w poziomie to tez je słychac, sprawdzilismy to od razu po odkryciu tego falowania... czyzbym zepsula ją dwiema piosenkami zagranymi z gryfem w pionie? ;(

Wczytywanie...

Poleć forum