1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Guzik do wyszukiwania padow

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Carlos11, Październik 19, 2013.

1. Carlos11

Carlos11 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    W mojej konsoli brakuje gumki, ktora umozliwia uzycie przycisku do wyszukiwania padow. Wyglada ona tak jak na zaloczonym obrazku.

Pytanie moje jest nastepujace: gdzie moge zakupic taka gumke, albo z czego ja zrobic. Zamierzam sprzedac konsole i sadze, ze osoba kupujaca nie bedzie zachwycona z wiadomosci, ze aby wyszukac pada, to musi zdjac przedni panel i srubokretem szukac plytki :) dlatego bardzo prosze o pomoc

z gory dziekuje
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    1 osoba to lubi.