1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gwarancja a brak paragonu (wygrana w konkursie)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wiisixtythreePL, Marzec 15, 2016.

1. wiisixtythreePL

wiisixtythreePL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam możliwość zakupienia nowej konsoli XONE 1 TB z wygranej w konkursie, ale mam pytanie odnośnie gwarancji...szukałem na forum i znalazłem, ale dotyczyła paru lat temu.

Jak to teraz wygląda jak się nie ma paragonu? Gwarancja się liczy od daty produkcji czy od rejestracji konsoli=liczone od pierwszego uruchomienia?

Chętnie bym zadzwonił na infolinie, ale ciężko poszukać numer bo ciągle pcha mnie przez forumularze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gwarancja na konsolę jest liczona od daty produkcji, pełne dwa lata. Z racji, że nie ma paragonu to nie miał byś pełnych 2 lat. Ogólnie wystarczy na stronie MS wpisać numer seryjny konsoli będzie podana data do kiedy jest gwarancja.

4. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Kuleczka błąd. Gwarancja liczona jest od daty wprowadzania do obrotu czyli daty sprzedaży. Jak zarejestrujesz konsolę na stronie MS to wyskoczy Ci do kiedy masz gwarancję. Może to być równie dobrze 21 co i 26 miesięcy. Paragon byłby Ci po to żeby taką gwarancję udowodnić w przypadku tego jakby naliczyli Ci poniżej 24 miesięcy. Do samego wysłania konsoli na ewentualnej gwarancji paragon jest zbędny.

5. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Miałem podobną sytuację z x360 wygraną na gry-online.pl. Nikt nie robił problemu i o nic nie pytał :D

6. wiisixtythreePL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź. Czyli jak będę miał pecha to już z 8 miesięcy może przelecieć gwarancji?

7. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Poproś o numer seryjny może coś wymyślimy :p

8. kuleczka91

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mnie to mówisz? Ja to wiem, bo sama sobie gwarancję przedłużałam, bo miałam ciachniętą o 7 miesięcy. Gwarancja była od daty produkcji konsoli po wprowadzeniu na stronie. Chyba jest to normalne, że dla Ciebie jako kupca gwarancja zaczyna się od daty kupna sprzętu...Ja dobrze wiem, że MS nie chce dowodu zakupu przy realizacji gwarancji. Więc żaden błąd ;)

@wiisixtythreePL@wiisixtythreePL poproś o numer seryjny to sam sobie sprawdzisz do kiedy będziesz miał gwarancję na tą konsolę to będziesz wiedział czy Ci warto ją kupować czy też szukać czegoś innego.

9. wiisixtythreePL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nierozpakowana, więc nie mam dostępu do nr seryjnego, tak to już bym wiedział co i jak :p

10. kuleczka91

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @wiisixtythreePL@wiisixtythreePL
    Numer seryjny jest na pudle jak i na konsoli. Nie trzeba rozpakowywać.

Wczytywanie...

Poleć forum