1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gwarancja gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez chudinho, Sierpień 2, 2011.

1. chudinho

chudinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witajcie
    Proszę was o pomoc. Jutro wybieram się do Wrocka i akurat tak się składa że moja gra została uszkodzona.
    A więc zaczynam historię:

Zakupiłem konsolę. Włączam GTA IV gram gram aż do pokoju wpada brat. Coś tam myśli i patrzy nagle podnosi konoslę. Jak wiadomo nie można tego robić jak się gra itp. GTA zostało porysowane. 4 rysy są na płycie i Ona mi nie działa(fifa śmiga dalej normalnie więc laser żyje). I teraz pytanie. Czy GTA ma gwarancję? Widzę że dostałem paragon zakupu(kupowałem używaną konsolę). Gościu kupił GTA 8.05.2011.
    Wchodzę na stronę MEdia Markt bo tam kupował:

Gra CENEGA Grand Theft Auto IV (C) Media Markt

Gwarancja 3 miesiące. I teraz pytanie. Czy mogę jutro tam jechać i dać do gwarancji? Czy Media Markt mi to przyjmie? Jeżeli tak to co powiedzieć? Prawdę że przez moją winę czy coś zmyślać?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    To uszkodzenie mechaniczne, odrzuca od reki

4. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie możesz płyta jest zepsuta z twojej winy. Nawet do nich nie jedź, bo możesz zostać wyśmiany jeśli trafi się niekulturalny sprzedawca.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    guzik - nic nie stracisz jak pojedziesz i zapytasz a możesz tylko zyskać. a jak ktoś cię wyśmieje prosisz kierownika i wyjaśniasz sprawe niekulturalnego zachowania pracownika. Kiedys pociągnąłem kabel od słuchawek i naciągnąłem kabel do tego stopnia, że często przerywało. Myślałem że nie przyjmą - przyjęli bez problemu. W sklepie SMITH koleżanka kupiła plecak który popruła kawałek przy ekspresie wysiadając z autobusu. Wziąłem, poprułem tak, żeby nitki wyszły, poszliśmy, przyjęli od razu - wymiana produktu na nowy.
    Jak pójdziesz to stracisz tylko kilka minut a możesz zyskać płytkę. Przetrzyj mocno płytkę miękką szmatką żeby zlikwidować ślady i pomniejsze rysy i pędź reklamować. Powiedz że były ale płytka działała, nie mieszkasz we wrocławiu więc reklamacja nie była Ci na rękę. Dopiero gdy płytka przestała działać zdecydywałeś się przyjechać. Kombinuj chłopaku to może dasz radę
    Pozdrawiam

6. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    zOnk twoje zachowanie nie jest godne naśladowana. To nie wina sprzedawcy, że płyta jest zepsuta. Taka z tłoczni nie wyszła. Nie zachowujmy się jak "chytry polaczek".

7. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Sprzedawce guzik obchodzi czy ktos ma daleko czy tez nie, plyte wymienia dystrybutor, sprzedawca moze ja co najwyzej przyjac ale nigdy nie wymieni na nowa od reki bo straci jedna gre, plecak to material moze sie popruć, a jak na szwach to wymieniają, plyta sama z siebie sie nie rysuje, jak by wrocil zaraz po kupnie to sprzedawca mogl by zaakceptować ze plyta taka wyszla z produkcji w co watpie bo sa one sprawdzane jakościowo, ale po takim czasie nic nie zrobi, a wojować nie ma sensu bo sprzedawca tez czlowiek i obowiazuja go przepisy tak samo jak kupującego

8. chudinho

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No nic i tak jutro jadę to zobaczę i dam znać. Może się uda kogoś zbajerować.

9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Naciągnięcie kabla uznali jako wadę fabryczną, tzn że naciągnął się podczas produkcji plecak sam zrobiłeś aby wyglądał że sam się popruł a płyta co ? Sama się porysowała gdyby płyta sama od siebie od nowości nie działała no to by może przyjęli ale znając napędy to masz wielkie rysy jak od noża więc nie masz najmniejszych szans na gwarancję.

10. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Zeby kogos zbajerować musisz miec wieksza wiedze na temat zwrotow, przepisow i gwarancji od sprzedawcy, a z tego co widze takiej nie masz z reszta co bys nie powiedzial plyta sama sie nie rysuje wiec kazdy ci powie ze uszkodzenie mechaniczne, co najzwyzej mozesz zwrócić sie z tym do ms ze ich konsola uszkodziła plyte i oni daja pismo do cenegi o przyznaniu ze ich konsola ma wade i uszkodzi plyte, cenega da ci nowa plyte, a ms z cenega bedzie sie gryzc z tym ze ms nie da ci takiego oświadczenia po dobroci, jednym slowem szkoda zachodu

11. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ja nie powiedziałem "idź, na pewno Ci przyjmą" tylko żeby spróbował, bo nic nie traci. 90% swoich reklamacji uznano mi na moją korzyść - często znajomi proszą mnie żeby coś im zareklamować bo nie są pewni czy im przyjmą. O słuchawkach i plecaku napisałem od tak sobie, po prostu ale poplamioną koszulkę pumy kiedyś oddałem i mi przyjęli.... Trzeba wiedzieć co Ci się należy i jak to wykorzystać - wiele razy się kłóciłem ciężko z kierownikiem ale jednak mi przyjął.... Nawet źle nagraną płytę DVD kiedyś zareklamowałem i mi wymienili.... odpowiedni dobór słów i heja !

12. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    No ja widze ten twoj "dobor słów", nie znam cie ale widze ze myslisz ze jak kupiles cos i zepsules to masz miec nowe od razu czy to po dobroci czy tez nie, tylko lepiej zebys nie trafil na taka sama osobe jak ty bo moze byc nie ciekawie, a ci twoi znajomi wiesz nie wiem czego tu sie bac oddawajac na gwarancje, niepewna to jest tylko osoba ktora ma cos do ukrycia lub wie ze zepsula z wlasnej winy

Sam przyjmuje zwroty od klientow i wiem jak bardzo wymyślają i kombinują ale ja znam swoje prawa i wiem kiedy moge lub nie przyjac taki sprzet i zaden krzykacz u mnie nic nie zalatwi

13. chudinho

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Byłem i spokojnie z kolesiem pogadałem. Powiedział że przyjmie grę i wyślą ją. Trzeba czekać na odpowiedź.

14. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Tak jak pisalem jak juz przyjmie to wysyla do hurtowni lub dystrybutora, z reguly odrzucają tak porysowane plyty ale moze ci sie uda

15. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    UP
    Słuchaj tego autora tematu:D Chyba żartujesz że uwalony krążek takimi charakterystycznymi rysami został przyjęty w sklepie na gwarancję. Istniała by taka możliwość gdyby sprzedawca był kompletnie zielony. Ale to i tak strata czasu bo gwarancji nie uznają. Pogódź się że straciłes płytę lub kombinuj z regeneracją:|D

16. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Dystrybutor odrzuci tą reklamację :) nie masz co się łudzić, aż dziwne że sprzedawca przyjął taką płytę, może nie widział tych rys :)

17. chudinho

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzisiaj dostałem odpowiedź od media.

"Szanowny panie,
    W odpowiedzi na Pańskiego maila informuje, że otrzymaliśmy dzisiaj zapewnienie od Autoryzowanego Punktu Serwisowego, że nowa, zafoliowana płyta zostanie wysłana do nas w tym tygodniu.
    Jak tylko paczka zostanie do nas dostarczona, dostanie Pan od nas sms-a z informacją o możliwości odbioru reklamowanego sprzętu."

Więc dostanę nową płytę. Dodam że na stoisku pogadałem z kolesiem normalnie;) Mówił że wyślę i zobaczy;)Jak widać udało się;)

18. Meo_PL

Meo_PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rybnik
    Powiem tak musiałeś mieć wyjątkowe szczęście aż się sam dziwie , gdyż to uszkodzenie mechaniczne z winy użytkownika i nie powinno podlegać żadnej reklamacji . Tak czy siak gratuluje:)

19. chudinho

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Szczęście czy nie. Pokazuje to jednak że warto kurcze próbować:))

Wczytywanie...

Poleć forum