1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gwarancja i LIVE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sunshine07, Lipiec 18, 2010.

1. sunshine07

sunshine07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć, mam kilka wątpliwości na temat X360.

Mianowicie nie podłączałem jeszcze X'a do internetu, ani nie rejestrowałem konsoli. Nie wykorzystałem więc trzech darmowych miesięcy Gold.

1. Na swoim koncie uzbierałem już trochę G points w graniu offline. Czy po zarejestrowaniu tego konta w XBL od razu otrzymam te 3 miesiące, czy muszę do tego celu założyć nowe konta po miesiącu? Czy punkty przepadają?

2. Czy gdy zarejestruję swoją konsolę, to na swojej konsoli będę mógł korzystać tylko z jednego konta na XBL ? Czy jest to ze sobą powiązane? Tzn. jeżeli najpierw na komputerze zarejestruję konsolę, a dopiero potem zaloguję się do XBL, to muszę podać wszystkie dane takie same?

3. Nie posiadam paragonu ani żadnego innego dowodu zakupu. Rozumiem, że gwarancja jest liczona wtedy od daty produkcji. Czy przy rejestrowaniu konsoli podaje się datę zakupu?

Z góry dzięki za odpowiedzi :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    1. Tylko nowe konta
    2. Nie musisz rejestrować konsoli do korzystania z XBL
    3. Nie, podajesz tylko numer seryjny i pokazuje Ci do kiedy masz gwarę.

4. sunshine07

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No rozumiem, ale bez rejestracji konsoli chyba nie przysługuje mi gwarancja tak?

5. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Możesz przypisać miesięcznego Golda do już istniejącego profilu. Kolejne dwa miesiące to muszą być dwa nowe konta
    Co do rejestracji, to mogą zażadać również daty zakupu. Rejestrujesz konsolę, uruchamia się gwarancja

6. sunshine07

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mogą ? Od czego to zależy?

7. Chris von D

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie wiem. Może od kaprysu pani po drugiej stronie słuchawki?
    Kiedy kupowałem konsolę, gość w sklepie powiedział, bym trzymał paragon bo mogą żądać daty i miejsca zakupu. Co nie oznacza, że tak musi być. może to tylko nadgorliwość niektórych?

8. sunshine07

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli jeżeli zarejestruję na infolinii dopiero w momencie, gdy coś się stanie, a nie odpowiednio wcześniej i na stronie internetowej, to nic nie tracę?

9. Chris von D

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  10. jake_styles

jake_styles Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rejestrowałem się ostatnio na https://service.xbox.com. Normalnie data rozpoczęcia gwarancji to data wyprodukowania konsoli i MS automatycznie tak tą datę ustala. W przypadku gdy osoba chce oddać produkt na gwarancje, a ta wg systemu MS się skończyła, osoba proszona jest o przesłanie skanu dowodu zakupu, w celu skorygowania czasu gwarancji.

Wczytywanie...

Poleć forum