1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gwarancja Kinecta

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez kuleczka91, Październik 9, 2015.

1. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1857
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mam pewne pytanko, może ktoś będzie się orientował. Kilka dni temu kupiłam używanego Kinecta, który był wyciągnięty z zestawu. Ogólnie gwarancja jest do 1 czerwca 2016 i mam go dodanego do swojego konta i widnieje w moich urządzeniach. Jeżeli Kinect do tego czasu by się zepsuł czy potrzebują rachunku do niego, by móc go odesłać na gwarancję? Bo z racji tego, że gość sprzedał tylko Kinecta, a konsolę zostawił nie mam żadnego dowodu zakupu, tylko tyle, że na stronie MS widnieje informacja, że posiada gwarancję. Czy ktoś z Was już wysyłał Kinecta kiedyś do naprawy i musiał mieć dowód zakupu dołączony? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wysyłasz bezpośrednio do MS tak jak konsole.

4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Odsylasz samego kinecta.
    Tylko zeby nie było tak,ze on jak wpisał serial z konsoli to mu od razu kinecta wpisało i ty nie zarejestrujesz na siebie.
    Ja kupiłem w zestawie i jak wpisałem serial z pudełka to zarejestrowało mi i konsolę i kinecta

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1857
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    On usunął tego Kinecta ze swoich urządzeń na koncie, bo go o to poprosiłam. Miałam problem z dodaniem go, bo jakimś błędem sypało, ale to był błąd na stronie, a nie błąd urządzenia. Napisałam wczoraj na support i babka bez problemu mi go dodała do urządzeń i prosiła o moje wszystkie dane potrzebne do zarejestrowania Kinecta ;)

6. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    No to już nic więcej nie potrzebujesz :)

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum