1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gwarancja na gre

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez dominik490, Lipiec 31, 2014.

1. dominik490

dominik490 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam taki problem. Moja płyta do gta 5 została tak porysowana ze gdy chce odpalić gta 5 to wyświetla się ze płyta porysowana. Chciałbym wymienic ją na nową. Mam od kolegi paragon z media expertu. Czy w tym sklepie uzwględnią taką gwarancje i wymienią mi plyte na nową?

2. Lotnik421 Xbox One

3. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to zalezy czy byla porysowana od nowosci czy mechanicznie porysowana, moim zdaniem nie ma szans na wymiane

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie ma szans na wymianę. No chyba, że wczoraj ją kupiłeś i dziś chcesz wymienić bo odkryłeś skazę.

W innym przypadku pozostaje tylko regeneracja płyty na własny koszt.

5. dominik490

dominik490 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aha. Dzięki za odp

Wczytywanie...

Poleć forum