1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gwarancja na Kinecta.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Xinqev, Październik 31, 2011.

1. Xinqev

Xinqev Guest

Witam, przeczytałem temat: http://xboxforum.pl/konsola-f23/procedura-serwisowa-microsoft-krok-po-kroku-gwarancja-7881.html . Zawarta w nim jest procedura w przypadku zepsucia konsoli, ale co jeśli..

Kupiłem konsolę 3 maja w Media Expert. Nie zakupiłem tam dodatkowej gwarancji sprzętu (jak zrzucę ją na ziemię to dostanę nową) ani nie bawiłem się w rejestrowanie konsoli na stronie Microsoftu. Teraz zamierzam poprzez allegro sprzedać Kinecta.

1) Jeśli coś popsuje się w konsoli to musi być ona już zarejestrowana na stronie Microsoftu, czy mogę to zrobić dopiero po ewentualnym uszkodzeniu?
    2) Przez ile działa ta gwarancja?
    3) Jak wygląda sprawa z ewentualnie sprzedanym Kinectem? Jeśli sprzedam go osobno, to przy jego uszkodzeniu kupujący może mi ją odesłać abym to ja oddał go na gwarancje? (pytam, bo dostałem pytanie: `jak długo kinect jest jeszcze objęty gwarancją?`)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kkey

kkey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    1)Po ewentualnym uszkodzeniu...
    2)Przez 2 lata na urządzenia takie jak pad, zasilacz, konsolę itp...na rroda 3 lata.
    3)Jeśli posiadasz dowód zakupu to najlepiej daj go temu co sprzedasz konsolę, kinect-a ponieważ gwarancja jest liczona albo od daty wyprodukowania sprzętu (w przypadku braku dowodu zakupu "paragonu"), a jeżeli dowód zakupu jest to od daty zakupu...

4. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Na pada jest rok gwarancji.

Sent from my X8 using Tapatalk :)

5. kkey

kkey Użytkownik Użytkownik