1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gwarancja na kupiony sprzet?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez paradox2604, Wrzesień 6, 2011.

1. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siema mam taki problem kupilem kinecta do konsoli od pewnej osoby z allegro i tu moje pytanie czy uznaja mi gwqarancje jezeli faktura jest na ta osobe co od niej kupilem??? tamta osoba wygrala sensor za 3 zl gdzies na aukcji i na tyle jest faktura ale faktura jest z danymi tamtej osoby i nie wiem czy takie cos bedzie sie liczylo jak ja oddam kinecta do naprawy????

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Możesz powiedzieć, że to od cioci w prezencie, ale te 3zł to mogą pomyśleć, że faktura na lewo byle była.

4. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no faktura jest 3 zl z groszem + transport 20 zl :) mowila ze na aukcji wygrala :)

Wczytywanie...

Poleć forum