1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gwarancja na pada jak wysłać????

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Piotr Świergiel, Marzec 19, 2012.

1. Piotr Świergiel

Piotr Świergiel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Wczoraj zarejestrowałem swoją konsolę na stronie ms w celu wysłania pada na gwarancji, pytanie jest takie ponieważ w zgłoszeniu nigdzie nie ma opcji zaznaczenia że wysyłam pada było tylko że konsolę. Wypisałem wszystko otrzymałem już list przewozowy dla kuriera i teraz jak wyśle pada to naprawią go czy odeślą???? W opisie napisałem problemy związane z padem.
    Jest tak beznadziejnie rozwiązany system gwarancji akcesoriów że szok albo ja coś przeoczyłem.....

Proszę o podpowiedz.
    pozdrawiam Piotr

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Skontaktuj się telefonicznie.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    dokladnie dzwon na infolinie ja tak zrobilem z konsolka na drugi dzien był kurier

5. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Zadzwoń do M$.
    Tam gostek spyta się o co chodzi zapyta się jaki masz nr telefonu nr domu itd.
    Jeśli masz gwarancję każdą usterkę naprawią nawet nie naprawią tylko odeślą ci nowego pada.

6. Ludzie_z_MS

Ludzie_z_MS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Potwierdzam - zawsze warto zadzwonic :)

Jesli wszystko dobrze wypelniles na zleceniu, to rzeczywiscie i tak otrzymasz maila z potwierdzeniem zlecenia z informacjami jak zapakowac konsole. Ale olej i bedzie ok.

Natomiast jesli masz watpliwosci - dzwon. Miej numer seryjny konsoli albo numer zlecenia pod reka!

Wczytywanie...

Poleć forum